Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni apám véleményét a kutyákról?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy apám szerint NEM NORMÁLIS amilyen mértékben szeretem a kutyákat meg hogy egyik kutyában sem lehet bízni még abban sem amit az ember kis kölyök kora óta nevel. Mindig mondja hogy ők gyerekkorában úgy mentek suliba hogy ha megláttak egy kutyát megdobták kővel meg bottal mert hát a kutya veszélyes.....meg olyan baromságokat mond hogy mivel a természetet sem tudjuk irányítani a kutyák viselkedését sem hasonlók......Miközben nagyapám többek között kutyás rendőr volt hobbi szinten is tartott nj-ket. Apám kedvenc fajtája meg a magyar vizsla (rövid szőrű) de szereti a tacskókat is ettől függetlenül én nem mehetek kutya közelébe..Konkrétan MEGTILTOTTA! Aztán amikor mondtam hogy kynológus leszek elkezdte mondani hogy abból nem lehet megélni meg hogy nem ilyen jövőt szánt nekem meg hogy abban is kétségei vannak létezik-e ilyen szakma. (ezzel az elhatározásommal mára azért megbarátkozott) Hogyan tudnám megváltoztatni a véleményét vagy hagyjam a fenébe? Megjegyezném hogy apám nem cigány. (ezt csak azért írom mert amikor egy másik oldalon ugyan ezt megírtam pár "intelligens" emberke rögtön azzal jött hogy apám biztos cigány)
2012. dec. 29. 12:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Keresztanyám nem bár nem szeretne kutyát de az betudható annak hogy nemrég halt meg a skót juhàszuk.
2012. dec. 31. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!