Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chipeltetni akarom a kutyámat?...

Chipeltetni akarom a kutyámat? (lent)

Figyelt kérdés
híradóba múltkor láttam ,hogy max 3500 ban chipelheti az állatorvos ez igaz akkor minden állat orvosra ? (elvileg)

2012. dec. 29. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
lehet,hogy nem minden orvos,de aki 3500fölött chippel,sztem hagyd ott a francba,keress másikat. Nem tudom tudod-e,de 1.-től már büntetik!
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

A chippelés igen,viszont a vizsgálatért és egyéb dolgokért

általában ugyanennyit elkérnek.Úgyhogy 3500Ft-nál tegyél zsebre többet.(ill én kivárnék a helyedben)

2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nincs mire várnia, max a büntire.


Igen, 3500at kérhet el, ELVILEG. Csakhogy előtte meg KELL vizsgálni a kutyát, amiért kérhet vizsgálati díjat, illetve mivel a nem létező állami rendszerbe nem tudja regisztrálni, így marad a petvetdata, ahol viszont fizetni kell regisztrációs díjat.

2012. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"Nem tudom tudod-e,de 1.-től már büntetik!"

Ahhoz előbb egy nyilvántartás és ellenőrzés fog kelleni és akkor lesz --hető.

2012. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát tőlünk 4000 ezret kér úgy, hogy le sem fertőtlenítette az adott területet sőt még rá sem nézett a kutyára csak jött és belenyomta a chipet
2012. dec. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem ilyen kászta orvos hoz akarom vinni a kutyust tudom hogy büntetik valami 45ezere ha jól tudom azért akarom chipelni 2 kutyám van anya lánya
2012. dec. 30. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
3500 országszerte elvileg, én 22-én chipeltettem
2012. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!