Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

mix kutyákat gyárt, és még pénzt is kér érte?


[link]


2012. dec. 31. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van aki fizet...
2012. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívjàk szaporítónak.
2012. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem. szerintem pofátlanság így pénzt kérni kölykökért, még ha csak 10.000 Ft-t kér is. én biztos nem venném meg.
2012. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

stafford/bullmasztiff/pit kölykök


Hogy lesz 3ból kiskutya? :D


Egyébként meg katasztrófa.

2012. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem 3-ból lesz a kölyök, mert le van írva, hogy az anya pitbull, az apa meg staff és bullmasztiff keveréke.

szóval a kölyökben minimum 3 fajta vére fog csordogálni.

2012. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát normálisnak épp nem nevezném.Pénzért tuti nála marad mert manapság ha valaki akar egy keverék kutyut bemegy a menhelyre és kiválaszt egyet.Még ha ingyen adná sem biztos hogy gazdát találna neki.Maximum ajándékba adja valakinek.De nemértem mi a jó abban hogy más kutyákból csináltatnak keverékeket.Csak több kutya megy a menhelyre..Meg aztán a több generációs kutyák.Pl.Hogy nézhet ki egy kínai kopasz kutya és egy palotapincsi keveréke?

Szóval szerintem nem normális

2012. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, épp ezt mondom, hogy szegény kisebek totál turmixok, és így még előjegyezteti őket. ez nem szimplám szaporító, hanem ide kellene egy új szó. persze ők is mennek a menhelyre. elképesztő, hogy mennyi kiskutya keres gazdát. már csak vaterán.. ha beírok annyi, hogy beagle, kihoz vagy 100 kiskutyát..
2012. dec. 31. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Te, ez tök jó ötlet. Külön büntetőjogi kategória kellene hogy legyen, ha valaki így termeli a jövendő menhelyi-kóbor kiskutyákat.
2012. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlen milyen emberek vannak, komolyan mondom. Ez a hirdetés, hát el se hiszem.
2012. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez van ez a bandog mánia mostanában..
2012. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!