Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy menhelyről egy...

Szeretnék egy menhelyről egy kiskutyát. Az a problémám, hogy nem ismerek menhelyeket, ahol: meg lehet ismerkedni a kutyával örökbefogadás előtt, el lehet vinni próbasétára, és oltva adják oda a kutyust, és Budapesten van. Ti tudtok ilyen menhelyeket?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszotokat.:)))

2012. dec. 31. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
80%

Azt hiszem, az Illatos úti a leghíresebb, de sokkal több van.


[link]

2012. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp a Noét javaslom! Az a legmegbízhatóbb menhely, a legnormálisabb is. Ott mindenben segítenek.
2012. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!:)
2012. dec. 31. 23:01
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Illatos út nem menhely, mégis azt mondom, hogy menj oda, mert a színvonal ugyanaz, viszont ha onnan hozol ki kutyát, azzal életet mentesz, ott ugyanis - mivel az egy gyepmesteri telep - kényszerből altatnak, ha nincs hely egy újonnan érkező kutyának, márpedig most a kötelező chipezés meg a szilveszter miatt is elég durván tele vannak/lesznek.
2012. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Rex alapítvány!
2012. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Hovarju ***** válasza:
100%
HEROSZ állatotthon
2013. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
REX-től hoztam el nyáron egy éves kutyust. Többel is sétáltam, ismerkedtem, aztán mégis ő választott engem. A második alkalommal már megvolt az összhang. Oltva, chippelve, ivartalanítva, iskoláztatva, egészségesen kaptam meg, de nem ingyen, 10 ezer forintot kérnek, nálad is ellenőrzik, hogy bánsz vele. És az ottani kutyák rendszeresen sétálnak önkéntesekkel. [link]
2013. jan. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Illatos úton nem lehet ismerkedni, Noé Állatotthon vagy a REX Állatsziget az, amire neked szükséged van. Noe-val az a gond, ha onnan el akarod hozni, ahhoz autó kell, nagyon kiesik és nem is adják ki a nagyon hosszú sétára (Rákoscsabán vannak). A REX Káposztásmegyeren, jó a közlekedése (Óceánárok utca, 32-es busz).
2013. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Menj érte!

[link]

2013. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!