Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne lenyugtatni a...

Hogy lehetne lenyugtatni a begerjedt kis kutyámat?

Figyelt kérdés

Két kutyám van, amelyiket kinn tartjuk az most tüzel, és a másik kutya kész idegroncs. A baj az, hogy ebből már volt probléma, tavasszal majdnem szívrohamot kapott, ami valószínűleg az állandó izgalmi állapottól lehetett.

Elkülönítve tartjuk, de így is tudja, hogy kinn van és állandóan sír, remeg.

Van valami szer amitől csillapodhatna kicsit? (a kimahinálástól eltekintve, arra most ninsc keret)


2009. aug. 26. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szer.

A szukának adhadtatok volna fogamzásgátlót, de az egy év alatt annyiba kerül mint egy ivartalanítás és hosszútávon nagyon káros a szervezetére.

Nézd meg, hogy nincs-e a környéketeken ivartalanítási akció, vagy próbálj megállapodni az orvossal egy részletfizetésben. És műtesd meg mindkettőt.

2009. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás lehetne a legjobb szer.

Vagy kérdezd meg az orvosod nins e valami vágysökkentő,de gondolom nincs.

Viszont kérdezd meg tőle adhatsz-e neki nyugtatót.

Mi annak idején orvosi javaslatra(!) adtunk a kannan nyugtatót,amivel határozottab jobb lett a helyzet,de a tüzelés végeztével inkább ivartalanítottuk.

2009. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! erre nincs szer csak egy gyógymód ivartalanítás.
2009. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ivartalanítsd Őket??
2009. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek! állapodj meg részletfizetésben, én is úgy csináltam! az ivartalanításnál olcsóbb dolog sajnos nincs ebben a helyzetben! gondolj bele! részletfizetéssel nem annyira drága, és nyugodtak lesznek mind a ketten, nem lesznek ilyen problémáid többé!! :)
2009. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Gondoltam, hogy nincs sok lehetőség, csak most kellett volna valami megoldás, erre a pár napra, hosszú távon tudom, hogy ivartalanítani kell majd.
2009. aug. 26. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

ivartalanítás..

a kutyáknak is az a legjobb..a kant is érdemes..

2009. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!