Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő? Van 3 kutya,...

Mi a teendő? Van 3 kutya, eddig volt oltva, féregtelenítve stb, de a chippezés nagy pénzteher, nem tudjuk kifizetni!

Figyelt kérdés

#kutya #chip #pénzteher
2013. jan. 1. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha rendes a doki, enged részletfizetést. De én sem értem, hogy nem lehetett ezt előre látni.
2013. jan. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Az altatás jóval olcsóbb.
2013. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

te idióta.


(egyébként az altatás ára alsó hangon 15.000 forint - csak hogy még véletlenül se jusson a kérdező eszébe.)

2013. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom melyik mondta de komolyan a kajapénzből spórolják ki?? Igen, az igaz, hogy kutyát tartani nem kötelező, de arra SENKIT nem kényszeríthetnek, hogy chippeltessék be. Szerintetek akinek kenyérre alig futja, és épp, hogy elél meg tud VALAMICSKÉT adni a kutyájának az most így 3500 forintot kispórol?! Örül ha egy hónapba lesz elég pénze. Szerintem eddig is vesztek el kutyák, ezután is fognak.. És csak most FOGJÁK KIDOBNI a kutyákat, mert ilyen rendeletet hoztak.. A kis falusi öregember aki világéletébe kutyákat tartott, szerintetek tudja mi az a chip? Lehet életében nem hallotta és nem is tudja mit jelent.. Na azt hogy kényszerítik?!
2013. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha fontos a kutya, szeretik, családtagnak tekintik és nem "jószágnak", akkor igen, spórolják ki. Amúgy falusi nagyapámnak van két tehene, az ő állatorvosi ellenőrzésük ennél jóval többe kerül. Ha a tehénnek jár a törődés, miért pont a kutyának ne járna? Nagyapám szó nélkül bechipeltette őket, mert az állatorvos azt mondta, akkor meg kell csinálni és kész.
2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ratata ***** válasza:
hát ez hihetetlem már megint nem hasznos a válaszom milyen debilek pontoznak le? a chipezés előtt vizsgálat nem szükséges mert semmiféle egészségügyi kockázata nincs.
2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
66%

Te idióta!


Van ahol 1500 ft az altatás! Akkor na mégis melyik megoldás a jobb?!(persze gondolom a fővárosban biztos drágább)


Amúgy meg mit nem lehet itt azon megérteni, hogy nincs rá pénz?! A kutyák már lehet évek óta meg vannak, közben lehet elvesztették az állásukat, vagy egyéb mást.


Ha olyan semmirekellő gazdák lennének (mint ahogy ti beállítjátok), akkor valószínű még kötelező oltásra se vitte volna őket!

2013. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!