Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám agresszív?

Mit tegyek ha a kutyám agresszív?

Figyelt kérdés
és már nem egyszer kapott belém de ritkán ilyen különben nagyon aranyos kutya

2013. jan. 1. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd rehabilitációval is foglalkozó kutyaiskolába (pl. Cerberos), vagy hívj házhoz szakembert, de ne szimpla kiképzőt, hanem olyat, aki problémás kutyákkal foglalkozik. Persze azzal is melléfoghatsz, rengeteg a magát nagyra tartó, mégis idióta "szakember", de próba-cseresznye.
2013. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy jó kutyasulit, olyat, ahol vállalják ennek a problémának a kezelését! Egyedül nem fogod tudni megoldani ezt, ha eddig sem sikerült. Ne becsüld le ezt a gondot, ne hozz kifogásokat, hogy egyébként aranyos kutya, a gazda elleni agresszió a lehető legsúlyosabb probléma! És ez idővel csak egyre rosszabb lesz, mert a kutya az agressziót probléma megoldásra fogja használni. Ez tanult viselkedés, hisz ha valami nem tetszik neki és fenyegetően, támadóan lép fel veled szemben, ő jön ki győztesen. Ezt egyre több és több konfliktus helyzetben fogja használni, hisz beválik! Minél hamarabb el kell kezdeni megszüntetni ezt a viselkedészavart és minél hamarabb fel kell nőnöd a kutyádhoz!
2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod, ha nekem próbálná a kutyám csak a jelét adni, hogy harapna, igen erős hatásnak lenne kitéve általam.

Mit teszel, amikor az az aranyos kutya beléd kap?

2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, én a tükör módszeres iskolákat ajánlom nagyon! Ott garantáltan fognak tudni segíteni rajtatok a terápiás foglalkozásokon keresztül!
2013. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Szerintem nem kell drága kutyaiskolába vinni, mert csak pénzkidobás. Nem az a fontos, hogy a kutyaiskolában hogy viselkedik, hanem az, hogy veled!!! Szerintem tudnék segíteni, mert hoggi szinten ezzel foglalkozom. Milyen kutyád van? Mikor szokott megtámadni? Milyen körülmények között? Játékos, izgatott kutya?
2013. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jó kutyasuliban nem csak a kutyaiskolai viselkedését kezelik a kutyának. Erről ismerszik meg a jó suli, hogy a kapun kilépve is ugyanaz marad a kutya, nem csak a területen jól nevelt.
2013. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezeket a "hoggi szinten foglalkozok" embereket kerüld mindenképp!
2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat, ,,hobbi"! Nem azt mondtam, hogy pénzt kérek tőle és, hogy belőle szeretnék megélni, csak annyi, hogy 1-2 tanácsot lehet, hogy tudnék adni itt interneten keresztül. Olyan tanácsokra, tippekre gondoltam, amik nekem is beváltak NEM EGYSZER! De látom baj, ha az ember próbál kedves, segítőkész lenni...
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!