Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álvemhes a kutyám?

Álvemhes a kutyám?

Figyelt kérdés
Rendszeresen oltatjuk,ám egy ideje észre vettem,hogy az emlői nagyon megduzzadtak és ha megnyomom tej folyik belőle,valamint nagyon meghizott áállandóan alszik és nyalakszik...lehet vemhes annak ellenére,hogy oltatjuk vagy csak álvemhes?

#vemhesség #Ávemhes
2013. jan. 1. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt oktatni kezdtük voltak már kolykei és soha nem volt még alvemhes csak nemrég tudtam meg hogy van ilyen
2013. jan. 1. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Az oltásnak nincs sok köze a vemhességhez, vagy az álvemhességhez. Illetve ha ez alatt azt érted, hogy rendszeresen teletoljátok hormonokkal, hogy ne legyen vemhes, akkor baromi gyorsan fejezzétek be, mert rengeteget ártotok vele a szervezetének. Amúgy szerintem simán lehet álvemhes, de akár vemhes is, ha volt kannal (azt meg legyetek szívesek tudni, hogy volt-e kannal).
2013. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*oltatni
2013. jan. 1. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nő a hasa akkor vemhes és nem álvemhes! Az oltásoknak meg én sem értem mi közük vannak ezekhez,
2013. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert vemhesség ellen oltjuk
2013. jan. 1. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, tesz jót neki, tényleg. Ivartalaníttassátok inkább, vagy egyszerűen csak vigyázzatok rá, de a hormonok, pláne rendszeresen, baromira nem jók, sokszorosára növelik a méhgyulladás meg a többi szaporítószervi baj kockázatát.
2013. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet álvemhes, mert a hormonok miatt hízik. Az ivartalanítás sokkal olcsóbb lenne és eltünne az álvemhesség is.
2013. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!