Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kerítsem el a kutya...

Mivel kerítsem el a kutya területét?

Figyelt kérdés
Mentettem egy mama kutyát meg a kölykét. Van egy állatmentő ismerősünk, ő vigyáz most a kicsire akinek tegnap műtötték a lábát mert el volt törve. De ő most elutazik úgyhogy kötelességemnek érzem, hogy ideiglenesen befogadjan amíg nem találunk neki gazdit. De már van egy 2 éves havanesünk,aki ugyebár szobatiszta. de a kcsi nem és állítólag mindent szétrág. Úgyhogy arra gondoltam hogy lehetne az előszobába meg a fürdőbe, mert ott kő van. de hogy válasszam el az előszobát a nappalitól, (nincs ajtó)
2009. aug. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha ilyen kis kerítést tennél oda?

Tudom hülyén hangzik,de vannak ilyen alacson szép ksi kerítések a tescoba ,olcsó is volt és még nem is nézett ki úgy mintha dobozokat tettem volna.Jó aki jött hozzánk nagyokat nézett,de nincs jobb ötletem :)

Am becsületre méltó,hogy befogadod .

2009. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2009. aug. 26. 10:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok ég tippeket!
2009. aug. 26. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez bevett szokás. A rács jó megoldás. Szoktak a kisbabáknak is rakni hogy ne tudjanak mindenhova menni, úgyhogy biztos be lehrt szerezni. Persze számolni kell vele hogy a kiskutya átmászik. De rakhatsz egy deszkát is, abban nem tud megkapaszkodni.
2009. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg a fressnapfban nem lehet kapni ilyesmit? Mert az enyémnél ikeás kerítést tettünk le de átdugta a fejét a kis majom és alig tudtuk visszahúzni:)
2009. aug. 26. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!