Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogja bírni ez a gép?

Fogja bírni ez a gép?

Figyelt kérdés

[link]


Spánielt szeretnék nyírni vele de mondják hogy egy jó gép 20 fölött kezdődik nah már most viszont a mosre márka meg viszont nem rossz akkor mi itt a gond?


2013. jan. 2. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alapból nem értek egyet az ilyen állításokkal,hogy 20 fölött kezdődik egy jó gép..vagy bármi. Ha te úgy gondolod ez jó márka, én nem ismerem, megbízhatónak ítéled, vedd meg azzal ne foglalkozz,hogy mit mondanak :)

Tudom nagyobb segítség lett volna ha azt mondom ez jó nekem is van,de nincs és spánielem sincs :D Csak a véleményemet írtam. :)

2013. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Spánielt trimmelni kell és nem nyírni.


A gép ereje 10 W, ami nem sok. Kétlem h bírni fogja hosszú távon. A gépfej nem cserélhető, így ha egyszer életlen lesz (márpedig az lesz), akkor kuka, mivel nem lehet élezni.

2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!