Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az okos kutya amelyik 10 perc...

Az okos kutya amelyik 10 perc alatt megtanul egy vezényszavat? ( ül, fekszik, marad)

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem, mivel ezek alap dolgok...

ha nehezebbet tanulna meg, akkor talán

2013. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az én siket kutyám 10 perc alatt 3 kézjelet tanult meg annak idején.... ez szerintem nem mérvadó...
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha a marad parancsot 10 perc alatt megtanulja 100%-osan, az zseni kutya! A legtöbbnek hetek, hónapok kellenek, mire minden környezetben, akár 100-150 m-re, hosszú percekre el tud távolodni a gazda.
2013. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Az enyém olyan disznó, akármit mondok neki, le se szarja,(kivétel jutalomfalat) Addig marad egy helyben míg lát, ha nem tetszik neki akkor szintén nem csinálja meg.


Idejönni az istenérsem jön ide, ha akarok valamit (pl elvenni) utána kell szaladni. Ilyen a természete.


(egy yorkis)

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg imádjuk, szeretjük, nehogy félreértsd, csak a tanulással állónk így.

(előző)

2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Első: de akkor is okos szerintem ha ilyen "alap dolgokat" tanul meg az is valami legalább nem síkhülye!
2013. jan. 2. 19:24
 7/19 anonim ***** válasza:
egyémnek nem tartott 5 percig se az egész, egyből felfogta
2013. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
első voltam
2013. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az én kutyám könnyen tanul. Nem azt mondom hogy gyorsan, de az a pozitívum, hogy az adott dolgot hamar felfogja és megérti. Például amikor a pacsizásra tanítottam, először nem akarta engedni hogy a lábát fogdossam. Végül úgy a 8. próbálkozásra már amikor tudta hogy jutalmat kap érte önként tette bele a kezembe a mancsát. azóta ezt tudja, de már falat nélkül is megcsinálja. (amstaff)
2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Első: hát enyémnek se tartott annyi ideig de csak úgy általában kérdeztem! :DD
2013. jan. 2. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!