Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajták vannak?

Milyen kutya fajták vannak?

Figyelt kérdés

Milyen kutya fajták vannak amik ilyenek?

-kb 40-60cm

-okos

-gyerek szerető

- lehet vele agility-zni

-frizbizni

gyerek vagyok szóval gyerek szerető kutyusokat szeretnék


köszi!



2012. dec. 28. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
16%
A legnépszerűbb a border collie,a belga juhász mind a 4 változata.
2012. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
92%

Akkor a szüleid válasszanak neked kutyát, mert ők fogják eltartani.

Amúgy egy átlagos agilis menhelyi keverék is tökéletesen megfelel a célnak.

2012. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 Fannybaba8 ***** válasza:
77%
Border Collie de az nem való mindenkinek még a Springer Spániel de egy egyszerű menhelyi is jó erre a célra
2012. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Először is a szüleid válasszanak. Én golden vagy labrador retrievert ajánlanék de csak ha a szüleid is elhivatottak és vállalják a kutyussal járó gondokat.
2012. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
A golden és labrador retriever nem kifejezetten alkalmas frizbizni és agilityzni, border colliet csak nagyobb tapasztalattal rendelkező gazdiknak ajánlanám, mert az okosságával ugyanolyan könnyen túl is jár a gazdi eszén. Nekem skót juhászom van, szerintem tökéletesen megfelelne neked is. Nagyon barátságos, gyerekszerető, könnyen kezelhető kutyák, kezdő kutyásnak is szívesen engedelmeskednek, könnyen tanulnak és kiválóan alkalmasak a kutyás sportokra. Ha bármi kérdésed van a fajtáról írj nyugodtan.
2012. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám okos

40cm hosszra, magasságra rövidebb

gyerekszerető

ha elkezdünk kutyasulizni utána jöhet az agiliti (de mindenki ámul milyen gyors és fürge)


frizbink nincs de a labdát/botot visszahozza


a lakásban nyugodt, nem szedi szét ha éppen nincs rá időm

szobatiszta, a szomszédok se panaszkodnak hogy hangos


és egy szimpla menhelyes kutyus :)


[link]

2012. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
47%

Labrador retriever: nagyon okos könnyen tanítható kutya szeret mozogni, úszni, és imádja a gyerekeket kitűnő családi kedvenc,

Német juhász: ugyan ez csak a szocializálásra nagyobb gondot kell fordítani.

Vizslák v. a Leonbergi-k. Szerintem ezek közül az egyik kiváló társad lesz :D

2012. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

aki küldte a kutyusáról a képet nagyon cuki :)

Tervezem hogy látogatok a menhelyre amint apukámnak lesz ideje... már volt egy kutyusom de az egy kicsi öleb volt :)

a border collien gondolkoztam csak nem merek felrakni kérdést mert olvastam róla és sok emberrel kötekedtek stb nekem ez nem hiányzik :) Kicsi kutyust szeretnék mint a border csak elég nagy a mozgás igénye a skót juhásznak pedig nagyon hosszú a szőre a bordernek valamivel kisebb

2012. dec. 28. 14:16
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menhelyről válasszatok egyet közösen a szüleiddel. :) Nagyon hálásak a menhelyi kutyusok, nem is beszélve arról, hogy így megmentesz egy életet :) Válassz szerintem egy fiatalabbat, és akkor őt még kényed-kedved szerint taníthatod, mert nincsenek még annyira berögzött szokásai :)
2012. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
kölyköt szeretnék :) valami kis cukit.. csak attól félek a menhelyieknél hogy beteg lesz,vagy csúnya lesz nagy korában :(
2012. dec. 28. 14:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!