Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutya mellé görényt...

Lehet a kutya mellé görényt fogadni a családba?

Figyelt kérdés
2006. nov. 2. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem,mert minden kutyában benne van az a vadász ösztön ami vezérli őket, tehát a görény más napra már csak rágcsálni való lesz.
2007. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
soha egyre kinyiffantaná!más napra már cak a csnt maradna...
2007. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
szerintem lehet görit venni kutya mellé nekem is van kutyum meg egy teknőcöm ráadásul az akvárium a földön van és a kutya nem bántja csak megnézte és othagyta beletörődöt abba hogy ott van
2007. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
Attól függ milyen kutya. Terriereket és egyéb vadászkutyákat semmilyen körülmény között sem.
2009. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem foxim van,de féltem a göritől :D egyszer már legyűrte :) mellesleg a kutyák és görik kapcsolata lehet jó,lásd:vadászat, ahol a kutya és göri együtt dolgozik...nem feltétlenül bántják egymást, összeszokás kérdése...
2009. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Igaz, hogy ez a yorki szinte ugyanakkora, mint a görke, de ők nagyon jól elvannak:)

2010. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 roxy_baby ***** válasza:
100%
Lehet,csak össze kell szoktatni őket,nekem a 3 kutyám mellett van 2 göri is.És a 3 kutyából 2 nem épp kistestű,de sosem bántották őket.
2010. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!