Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben látszik meg hogy jó-e a...

Miben látszik meg hogy jó-e a kapcsolat a kutya és a gazdi között?

Figyelt kérdés
Milyen jelekből?
2009. aug. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Állandóan figyelnek egymásra. A kutya a gazda mozgására, hangjára, nézésére azonnal reagál.
2009. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Jah, az enyém is folyton azt lesi mikor mit csinálok :) még a slozira is kijön velem és leül mellém :) ha barátommal hülyéskedünk a kutya mindig odajön közénk, nehogy esetleg valami legyen, gondolja magában a kutya. Este mileött hazaérek melóból már ott vár kapuban, megszokta mikor járok haza :) Mikor rám néz már tudom mit akar :)
2009. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a barátom anyukájának (anyósnak :P) a kutyusával vagyok így. Éttermük van és nappal dolgoznak ilyenkor én vigyázok a kutyusra és el szoktunk menni sétálni, annyira megszeretett a sétálások miatt hogy amikor ott vagyok náluk folyamatosan jön utánam, rám már jobban hallgat mint a barátomra. Mellettem alszik, elkísér pisilni (még ha nem is akarom). Annyira édes! Olyan mintha szerelmes lenne belém. Imádom őt!!! <3
2009. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem örökbefogadott kutyusom van és abból kezdtem el észrevenni, hogy elfogadott falkavezérnek és bízik bennem, hogy bármit megcsinálhatok vele. Ezt értsd úgy, hogy megül az ölemben, turkálhatok kaja közben a tálkájában, minden körülmények között hallgat a szavamra. Víziszonyos, de a patakon átkel utánam. És ha sétálunk mondjuk 3an és elbújok, keres, nélkülem nem megy a többiekkel.
2009. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!