Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják azt, hogy ha...

Miért mondják azt, hogy ha van egy kutyánk akkor párnak csakis ellenkező neműt vegyünk?

Figyelt kérdés
Nekem 3 kan kutyám van és tökéletesen, szuperül megvannak egymással.
2009. aug. 26. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert sok a tudatlan kutyaügyben.
2009. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sem kötelező ellenkező nemű kutyát választani és abban egyetértek hogy nagyon sok itt a hozzá nem értő és csak jártatják a szájukat! :)
2009. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na akkor jó, örülök hogy mások is így goondolják:) És gondfolom akik az ellenkező nemű kutyát javasolják ők is így tartják őket párban és nem ivartalanítják őket.. Nekem pl mind a 3 kan kutyám ivartalanítva van, pedig nincs esély rá, hogy ők egymásnak kiskutyákat csinálnak:D
2009. aug. 26. 16:47
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
az én kutyám lány,és a szomszédé is lány,és állandóan ugatják egymást. ha nem lenne köztük kerités szétszaggatnák egymást:S
2009. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ezt biztos nem azért van mert egyneműek... Max nem jól szocializáltak a kutyák, vagy egyszerűen nem szimpatikusak egymásnak, esetleg ha nem lenne köztük kerítés barátságosabbak lennének. Az én kutyáim is ugatnak más kutyákat amíg azok be nem teszik a lábukat a kertünkbe. Utána már barátságosak, tök mindegy mi a másik kutya neme...
2009. aug. 26. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért szokták ezt mondani, mert nagy általánosságban ez igaz lehet, ha nem ismerjük az adott kutyákat. A kanok azért ivartalanítás ide vagy oda, tudnak rossz fejek lenni egymással. Én nem egy szukát láttam már, aki hasonlóképpen rosszfejkedett a szukákkal, bár náluk ez ritkább. Mindenesetre szerintem nem véletlen, hogy a menhelyeken, ahol sok, de (legalábbis Bpesten) ivartalanított kutya van egy kennelben az szokott lenni az általános, hogy egy kennelben 1 kan és 2-3 szuka van. Ideális esetben.
2009. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
szia! nekem van egy olyan elméletem, hogy a terület miatt. szóval tudod egyneműek és saját területük van amit védenek. a másik neműtől nem védik, mert általában ott másról szól, ösztönről.. és pontosan azzal, hogy ivartalanítva vannak ezek már másodlagos dolgok, mint terület. ivartalanított állatokra pl. nem jellemző, hogy jelölgetnek. nekem ez a véleményem :)
2009. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak az a baj, hogy akik ezt mondják azoknak általában nincs ivartalanítva a kutyájuk esetleg elletik is... Amúgy ivartalanítva nem probmléma szerintem. Én csak azért ellenzem a külön neműeket, mert nem fogják ivartalanítani. Nekem 3 szukám van együtt. Nincsenek ivartalanítva, de nagyon jól megvannak. Persze nem szándékozom szaporítani őket.
2009. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
száradjon el aki lepontoz. büdös semmirekellő szarzsák.
2009. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen ideges lett valaki:D Tök szánalmas mikor valaki a lepontozáson izgatja magát. Remélem ez lesz a legnagyobb bajod az életben.
2009. aug. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!