Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik a chihuahua?...

Nektek tetszik a chihuahua? Csak egy igent vagy nemet kérek!

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 12:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi szép lenne benne. A yorkikat se szeretem de azok legalább szépek.


A csivavának a dülledt szemei vannak a testéhez képest nagyon nagy fejen(amihez relatív kicsi pofa társul) Meg azok a fülek.. Sok életképtelen kutyafajta van de a csivava viszi a prímet..

2013. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
51%

szerintem épp azért cukik!!!

nagyon aranyosak!!!


csak hát valakinek más az ízlése!!!!!! :(

2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 compactegon ***** válasza:
100%
nem :)
2013. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
a kidülledő szem hiba a csivavánál, nagy szemük van de nem lehet kidülledő! Azért nem tetszik soknak mert kevesen láttak minőségi csivavát, nagyon sok embernek rusnya összemixerezett kutyája van ami szintén 2-3kg és rámondják hogy csivi de valójában köze sincs hozzá. Nekem tetszik de csak a fajtatiszta minőségi kutyus.
2013. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
71%
régen ,talán ,még ,kutya volt . ma már sokkal inkább elkényeztetett gyerekek-emberek baba pótléka! sem fizikai,sem értelmi képességei nem teszik képessé gyakorlatilag semmire ,azon kívül hogy " jéééé,de cuki " .. pedig egy élő-lélegző állat ,amit nagyon ,de nagyon el..... ! biztos van pár olyan is, ami remek kutya ,de ott remek gazdi van a háttérben! sajnos a legtöbb állat kretén gazdák tulajdonában van. ha nincs igazam ?? cáfoljátok meg . esetleg tényekkel. bár szerintem mindenkinek vannak csivavával kapcsolatos " rém " történetei.
2013. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Én azokat a kutyákat szeretem, melyek legalább csizmaszárig érnek és a "Hűűűűű, de cuki!"-n kívűl értelmes feladatokat is képes ellátni (pl.: megfogja az egeret,védi a házat, tereli a nyájat és így tovább --- )
2013. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
TÖBB VÁLASZT NEM KÉREK,EZEKET VISZONT KÖSZÖNÖM!
2013. jan. 4. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!