Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador vagy a golden...

A labrador vagy a golden retriever lustább? Melyiket lehet jobban tartani lakásban? Ajánlottak gyerek mellé (12 éves. )?

Figyelt kérdés
Tudtok tenyésztőt ajánlani??

2013. jan. 4. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már így akarsz kutyát választani , hogy "melyik a lustább" akkor semelyik.
2013. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindkét fajta barátságos gyerekszerető.Lakásban tartást nemtudom mennyire viselik.Mind 2 aktív kutya de úgytudom a golden az lustább egy kicsit.
2013. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
simán lehet lakásban tartani! nekem 2 labradorom van egy panelban! itthon egész nap alszanak:D napi 3-4 egészségügyi séta plusz napi egyszer egy másfél két órás játék! semmi gond nincs velük!
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.Egyetértek az első válaszolóval.A kutyát le kell mozgatni,levinni ha végezhetnékje van (lehet hogy pont éjszaka),sétálni kell vele,játsszani.Ha lustaságra megy akkor tényleg nem jó választás a kutya.
2013. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha már lakás inkább a rövid szőrű :) nem csak fajta hanem egyedfüggő is a lustaság erre jó példa az én 5 bernáthegyi

1 átalussza az egész napot

2 energiabomba

2 közepes

szóval egyedfüggő is.


Tenyésztőről:

menj el 1-2 kiállításra és válassz a szimpátia vagy a kutyák külleme alapján

2013. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a kutya lustaságára megyek, csak nincs napi három órám a mozgatására..Hanem csak másfél...-.- értelmes válaszokat köszönöm....n
2013. jan. 4. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak napi másfél órád lenne a kutyára akkor inkább vegyél hörcsögöt :D.

Na de komolyra fordítva a szót annyi tényleg nem elég egyik fajtának sem.

De ha mindenféleképpen kutyát akarsz inkább kissebben gondolkozz mopsz,pekingi palotakutya,sicu stb. ezeknek nincs akkora mozgásigényük.

2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Labradort válassz,az jobb panelba,mert rövidebb a szőre.
2013. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!