Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Éden kutyaiskoláról/panziór...

Az Éden kutyaiskoláról/panzióról (Tanakajd) van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 02:19
 1/4 Maxitabi ***** válasza:

Igen, én ajánlani is szoktam minden kutyás ismerősnek.

Csak pozitív tapasztalataink vannak az iskoláról, hozzáértő, de ha kell keményen megmondja a véleményét is. A foglalkozások is érdekesek, van elmélet is(mármint a gazdinak) és ha egyénileg kell korrigálni valamit, az is mindig megtörténik.Vannak nála benntlakásos kutyák is,azokkal is dolgozik.

A honlapján megtalálod a foglalkozások idejét is.

Szóval nekünk bejött!!

2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázi&Csenge ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a kutyasuli :) Maxitabi, tudnál még valamit mondani róla? Pl. agility, kutyaovi van? (igaz, az sem rossz ötlet, hogy megkeresem a honlapot :D )
2013. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A panzióról mit tudsz?

Nyáron lenne egy hosszabb nyaralásom,és ha nem tudom ismerősökre bízni,akkor panzióztatnám.

De ha te dicséred a helyet,akkor a szállás se lehet rossz!

Majd ha jobb idők lesznek,kimegyek körbenézni!

2013. jan. 5. 17:31
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

A panzióról nem sokat tudok,Winhoffer Tamást hívd fel,ő elmondja.. De az iskola egy telken van,nem ott laknak,kennelek vannak. Valószínűleg egy lakás-szobakutyát otthon fognak maguknál elszállásolni,de most csak találgatok..

Agility van, ovit nem tudom, mivel mi már sajna rég kinőttük..

2013. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!