Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ha így etetem? (több lent)

Jó ha így etetem? (több lent)

Figyelt kérdés
szoktam neki főzni rizst húsit meg zöldségeket össze,azt nagyon szereti. úgy kap enni hogy egyik nap főtt a másik nap Dog Chow vagy Happy Dog. Azért kell ez a változatosság mert a gyomra nem bírja ha csak 1 dolgot kap. +vitamin és fogtiszító rúd minden nap. A jobb minőségű tápot kihányja vagy megy a hasa tőle.... Jó ez így neki??

2013. jan. 5. 12:35
 1/7 Happy369 válasza:
45%

Kutyának?

Ha igen...Mert igaz hogy nem jó miden nap ugyan azt adni neki kajálni! De az sem jó ha minden más nap azt adsz neki amit tegnap előtt adtál neki! Remélem hasznos ez a válasz :)

2013. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából jó, viszont az nem igaz, hogy nem bírná a gyomra azt, ha egyféle táplálékot kap.
2013. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igaz. alapból kapta a tápot és attól volt minden baja,azt hittük beteg és elvittük dokihoz. Ő ajánlott más tápot az sem jó,aztán mondta hogy akkor így csináljam és azóta nincsen baja. de elég ez neki??
2013. jan. 5. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig a tápban van a hiba, lehet érzékeny bizonyos összetevőkre(csirke, gabona). A Brit Care tápokat sokan dicsérik, lehet érdemes lenne azt is megpróbálni, olyat válassz, amit érzékeny gyomrú kutyáknak gyártanak.
2013. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mér a Brit tápokat is próbáltuk,nem jó... se az érzékeny gyomrúaknak gyártott se a normál...
2013. jan. 5. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdésre válaszolva: szerintem jó, semmi kivetnivalót nem találok a dologban.


egyéb témára megjegyzés: ha tápot váltasz azt soha nem egyből teszed. mindig keverni kell az előzővel. először csak egynegyed rész az újból a többi a régiből összekeverve. kb. minimum egy hétig ilyen arányban, egy hét után már kétnegyed rész (esetleg egy kissé kevesebb. 1/4 és 2/4 közötti mennyiség) szintén egy hétig, majd egy hét mulva megint növelni és így tovább.

itt megjegyezném hogy a tápváltás az unalmas étrend feldobására nem megfelelő módszer. ez abban az esetben szükségeltetik ha az állatnak jobb minőségű tápot szeretnénk biztosítani ezáltal váltunk. lehetőleg huzamosabb ideig meg is maradva annál.

2013. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó! köszi.de nem tehettem ezt meg nála hogy ilyen lasan váltok,mert közben kihányta meg ment a hasa tőle. hanem úgy csináltam hogy a főtt kajájába kevertem és kb 2 hét alatt csak azt kapott de akkor sem volt jó....
2013. jan. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!