Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadtál már örökbe ideiglenes...

Fogadtál már örökbe ideiglenesen kutyát?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig volt nálad?

Milyen érzés volt mikor elvitték?

Tartod a kapcsolatot azokkal akikhez odakerült?



2013. jan. 5. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam volt egy kölyök mudi egy hétig. Követem, mi van vele, nemrég még meg is látogattak. Nem volt rossz érzés, mikor elment, mert tudtam, hogy jó helyre kerül. :)
2013. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találtunk egy egészen picike (kb. 2-3 hónapos lehetett...) kutyát az utcán, szerintem kegyetlenség lett volna otthagyni, tekintve, hogy tél volt. Kb. 2 hónapot töltött itt, és elég szomorú voltam, mikor elvitték, de azért nem elviselhetetlenül. Időnként kapok róla egy-két hírecskét, de túlzottan nem tartjuk a kapcsolatot.

Volt még egy kutyus, pár hetesen hozták ide, és csak pár napot töltött nálunk, nála egyáltalán nem voltam szomorú. A szüleim ismerik a családot, akikhez került, és tudom, hogy jó dolga van, de nem nagyon hallok róla mást.

2013. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi másfél hónapra fogadtunk be egy kutyát. Tudtuk, hogy van gazdája és majd vissza kell adnunk. Kicsit szomorú voltam mikor elvitték, de nem annyira, hiszen tudtam, hogy vissza kell majd adni, fel voltam rá készülve. Eleinte 1-2 hónapig tartottuk a kapcsolatot, azután valamiért már nem.
2013. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer találtam egy 5-6 hetes kiskutyát, kb 3 napig volt nálam, mégis nagyon nehezen tudtam megválni tőle. Szerencsére nagyon hamar találtam neki jó gazdit, itt laknak pár házzal arrébb, nagyon jó helye van a kutyának. Ez már legalább 5 éve, de még ma is szinte minden nap látom a kutyát és a gazdáival is szoktam beszélgetni.
2013. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, kb. 15-20-at.

Általában néhány hétig vagy hónapig voltak nálunk. Mindig nagy öröm mikor egy kutya végre gazdához kerül és hála az alapítvány gondos munkájának 100%-ig biztos, hogy jó, leellenőrzött helyre kerül a kutya, így nincs okom aggódni. Általában kapunk híreket, fotókat róluk, és elmondhatatlanul jó érzés látni, hogy mi lett belőlük és hogy mi ennek a folyamatnak nagyon fontos részesei voltunk.

2013. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!