Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vélemények?

Rottweiler vélemények?

Figyelt kérdés
lehet hogy rottweilert veszünk úgy 2 hónaposan.és érdekelne hogy milyen kb a szaglása, a természete, kb hány kiló, mekkora a marmagassága,betegségek,és hogy milyen nehéz tanítani, én azt olvastam hogy a rottweiler 9. legkönnyebben tanítható kutya.meg van egy palotapincsink aki 1 éves,kijönnének egymással ha a rottit úgy 2 hónaposan vennénk,ja meg hogy szereti az idegen kutyákat,macskákat, mert csak azt szeretnénk hogy csak mi kutyánkal jöjjön ki és mással ne.

#békés #éberség #agresszív #erős gyenge stb...
2013. jan. 6. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezekre a kérdésekre még az FCI standardjéből is megtudod a válaszokat.


Nem az a kérdés, hogy neked megfelele-e a kutya, hanem te megfelelsz-e egy ilyen kutyához.

2013. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

"szereti az idegen kutyákat,macskákat, mert csak azt szeretnénk hogy csak mi kutyánkal jöjjön ki és mással ne."

Hát gratulálok, de remélem majd póráz nélkül akarod sétáltatni az agresszív kutyádat, bár ha így gondolkodsz, gondolom el van a kutya az udvarban is, csak "védje" a házat.

2013. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.válaszadó,ha téged zavar hogy ilyen (jó) kutyát szeretnék akk ne válaszolj,mi faluban lakunk és idegen kutyák mindig gödröt ásnak az udvarba éjjel a macskák meg megeszik a papagájainkat a pincsi meg hiába ugatja vagy megy neki a macska maksz felugrik valahova.szóval ide kell egy ilyen kutya,meg szerintem téged is zavarna ha a házad elött 3 kaukázusi járkál és még az embert is meg szokták támadni,tudom most jönnek a hozzászólások meg hogy én milyen vagyok meg minden,de nekünk szükségünk van ilyen kutyára,ide ilyen kell,mint másnak mondjuk egy yorkshire terrier aminek nincs értelme csak annyi hogy rohadt cukik.ennyi ha téged zavar akkor máskor ne válaszolj.
2013. jan. 6. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ezekre a problémákra nem lesz megoldás a kutya, maximum a macskásra. De arra, h több kutya van a kaputok előtt, amitől féltek, arra nem.


És még mindig ott tartunk: TE megfelelsz egy ilyen kutyának?

2013. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha első kutyád semmiképp nem ajánlom.Nagyon makacs.Ha mégis ezt választod akkor kérd ki a tenyésztő véleményét.Ha kell nevelési "tanácsadás" akkor mindenféle képpen menjetek kutyaiskolába.Jó kutyázást! :)
2013. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

A roti rohadtul nem makacs, de ha nem vagy a vezetője, akkor toljik a fejedre, sőt, ha felidegesíted, gond nélkül okoz súlyos sérülést.


Ha viszont nem neki kell döntenie, akkor egy hálás, boldog, nagy mackó. Ezért imádom őet.

2013. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah meg 3kaukázusi ellen mondjuk kell legalább 3roti -.- Sintért hívjál vagy találd ki, ki a gazdájuk és vele beszélgess el. De a te problémádra nem megoldás egy kutya. Még a macska ellen se egyébként mert a roti se tud fára mászni persze nagyobb eséllyel kapná el őket mint a pincsi ^^
2013. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten a 6. válaszadónak is igaza van.de nekünk szükségünk van egy ilyen kutyára,egyszer a szomszéd gyereke kiment játszani és az egyik kutya megtámadta és ha nem megyünk ki lehet hogy meg is ölte volna,azóta van 3 kutya igazából 4 volt.nagyon sajnáltam a kutyát,nekem ez a kedven állatom is,és egy kutya nem attól jó kutya ha agresszív,a kutya az ember legjobb barátja,nélkülük az élet nem lenne élet,olyan hűséges lény mint a kutya nincs a földön.és nekem rottweiler az egyik kedvenc kutyám,az életét is adná a gazdájáért,és a kutyákat nem tudták még befogni,de akkor inkább mondjuk mondjátok meg hogy milyen a szaglása stb... köszönöm:)
2013. jan. 6. 20:16
 9/10 A kérdező kommentje:
mármint a sintérek nem tudták befogni a kutyákat,az elírásért bocs
2013. jan. 6. 20:19
 10/10 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
Hát egy 2 hónapos rottweiler tökéletes lehet egy család számára kitűnő választás itt az lenne a kérdés hogy hány éves vagy mert ennél a kutyánál egy erős magabiztos gazda kell . Jó szaglása van de nem a legjobb . A természete na igen sokan itt tévednek a legnagyobbat . Mi tenyésztjük ezt a fajtát és mindenki imádja nálunk . A gyerekkel játszanak az udvaron . 35-60 kg . 56-69 cm . Betegségek : diszplázia . Könnyű tanítani mert nagyon okos . Meg lesznek a palota pincsiddel is ettől nem kell tartanod . Az idegen kutyákkal domináns nem hagyja magát megfélemlíteni nekünk nem egy kutyát téptek már meg de nem a mi kutyánk kezdeményezett . A macskákat egyszerűen rühelli utálja meg is öli ˙a mi kutyáink az össze környékbeli cicát megölték . Roti mellett nincs helye a macskának . De ez az én véleményem .Meg fogja a házat védeni minden áron és azok a kutyák is eltűnnek majd onnan .
2014. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!