Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjátok meg a kutyával,...

Hogy oldjátok meg a kutyával, hogy napi 8 órát nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan munkát kaptam, hogy nem tudok otthon lenni kb. reggel 8-tól délután fél 5-ig hétfőtől péntekig. Eddig tanultam, részmunkaidőben dolgoztam, könnyen megoldható volt a dolog, de most nem tudom mit tegyek. Párom sajnos reggel 8tól este 8ig dolgozik, rá nem számíthatok. Lakásban lakunk, van egy kb. 30 négyzetméter teraszunk, talán tegyek fel egy kijárót az erkélyajtóra?
2013. jan. 6. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
8-9órát simán kibír otthon a kutya. Ha nem bízol abban egybe lesz a ház akkor szerezz egy szobakennelt. Munkába indulás előtt menyél ki vele sétálni és jó alaposan mozgasd le. Észre se fogja venni hogy távol voltál :)
2013. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
igen jó ötlet lenne a kutyaajtó, mondjuk úgy kellene hogy egy jó darabra műfű és rászórni földet meg levágott füvet vagy szalmát hogy arra tudjon wc-zni. Nagyon nagy macera tisztítani de ha szükséges akkor muszáj...
2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem kölyök a kutya, simán kibír ennyi időt pisi-kaki nélkül. Ha megfelelően szoktattátok az egyedülléthez, rombolni sem fog. Nagy séta munka előtt és ennyi :) Bár ez is mozgásigénytől függ, nálunk reggel eü séta van, mégsem rombol.
2013. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ennél több időt vagyok távol, de simán túléli. :) Miután hazaérek, sétálunk, ennyi. Ha te vagy a falkavezér, nincs szeparációs szorongás sem. :)
2013. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!