Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ők fajtatiszták lehetnek?

Ők fajtatiszták lehetnek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 6. 13:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs törzskönyvük, akkor semmi sem bizonyítja, hogy azok. Túl olcsóak is hozzá. Hat hetesen még nem is lehetne elvinni őket, ráadásul a tenyésztők szokták betetetni a chipet. Oltásról sem ír. Szóval, biztos nem felelős tenyésztőtől valók.
2013. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
és egy feljelentést is megérne a hírdetés mivel 6hetesen akarja eladni őket..
2013. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Attól még lehet fajtatiszta, hogy nem tenyésztőtől veszed :) Kérdezz rá, hogy megnézhetnéd-e a szüleit, arról látod, hogy annak tűnnek-e
2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez szaporító,maximum fajtajellegű keveréket ellet de az se biztos,ezeknél semmi se biztos.

Keverékekkel meg tele van a menhely,pénzt kiadni értük bűn.


ezeket olvasd el:


[link]


[link]

2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkoztam meg csak féregtelenítve vannak. Sőt 6 hetesen még az anyjuk mellett a helyük. Én csak kérdeztem nekem innen nem kell kiskutya. :D


Csak gondoltam rá kérdezek ti mit válaszoltok. :)

2013. jan. 6. 14:05
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Talán azok lehetnek, de meg kellene nézni a szülőket. Viszont, hogy szaporítók ez biztos! Már az áron is látszik, ha törzskönyves lenne, azt megemlítenék. Egy jó tenyésztő pedig SOHA nem választ el 8 hetes kora előtt kiskutyát az anyjától és a testvéreitől. Ha már nem is szopnak a kölykök ennyi "szocializálódás", nevelés még kell a mamitól, tesóktól. 6 hetesen még korai!
2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Inkább kivárom a biztos tenyésztőt. :)

Oltással, chippel mindennel együtt. :)


Csak ez engem felhúzott, hogy ennyiért adja aztán kitudja mifélék. Nálam már 1 megszokott van tenyésztőknél sose láttam olyan kiskutyát aminek nincs zoknija itt meg mindnek alig van valami fehér zokni.. Hirdetésben 5 heteset ír.. Na mindegy ne is beszéljünk a szaporítóról.. :D

2013. jan. 6. 15:31
 8/30 anonim ***** válasza:

Legalább féregtelenítve vannak, és úgy néznek ki.

Vagy direkt szaporító vagy becsúsztak a kölykök.

Érdeklődd meg nála hogy jöttek össze a kölykök, a 35 ezer szaporító ár, de ahogy elnéztem a kicsiket szerintem mind2 szülő berni lehet, de mindig az a legjobb ha személyesen megnézed a körülményeket.

De a születés óta eltelt vagy 36 nap, azóta talán már találtak is gazdát.

2013. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Áhh..jó nekem a kenneles kutyus. :D

Szaporítótól nem veszek. Inkább szűrt szülőktől, törzskönyvel, chippel, oltva, szép rajzos kölyköt. :)

2013. jan. 6. 16:59
 10/30 anonim ***** válasza:
13%

A TK - ról, valószínűleg laikusok beszélhettek itt! Ha tudnák, mi a TK kiváltásának a feltétele, nem esküdöznének ennyire!Csak egy példa! 1 és fél éves, Chihuahua, / csivava/ tökéletes papírokkal, 9,5 kg!Szerencsétlen gazdi, kiállításra is nevezte, és 120000 ft- ért vette! Ja, a szerződés? A MEOE általi forma szerződés!

- A tenyésztő a kutyát megtekintett állapotban adja el, FELELŐSSÉG VÁLLALÁS NÉLKÜL A SZERZETT ÉS ÖRÖKLETES HIBÁKRA, HIÁNYOSSÁGOKRA.

- A TENYÉSZTŐ NEM GARANTÁLJA, HOGY AZ ELADOTT KUTYA TENYÉSZTÉSRE, ILLETVE KIÁLLÍTÁSRA ALKALMAS LESZ! / - na ez egy 180000 ft - os kutya esete! akkor most mi van? /

-

2013. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!