Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ők nem fajtatiszták ugye?

Ők nem fajtatiszták ugye?

Figyelt kérdés

Nem akarok venni, csak megakadt a szemem rajtuk: (nem a törzskönyv, hanem a kinézetük miatt)

[link]


2011. aug. 20. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony, egyértelműen keveréknek tűnnek.
2011. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fajtiszták. De milyen keverékek lehetnek?
2011. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szélső kutyából ítélve nem fajtatiszták. De valószínűleg szaporítók mert már 6 hetesen oda akarják adni a kutyát!
2011. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha kis szálkás szőrű tacsi is lenne bennük...Biztos, hogy nem fajtatiszták! De azért aranyosak.
2011. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Minden kutya tenyésztésnél más a vérvonal. Vannak tenyésztők akik pl. csak a vastag orrú kutyákat tenyésztik tovább.. vagy a felálló, vagy lelógó fülüt... jó tudom ez igen gyenge hasonlat. De szerintem nem tőlünk kéne kérdezni hanem az eladótól.
2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az eladó yorkinak hirdeti akkor nem hiszem hogy azt fogja mondani hogy ja amugy ezek tacskók de vedd már meg yorki néven :)


nagyon cukik amugy :) de nekem a bal kiskutya elég fura..

2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fajtatiszták. Egyébként nagyon sok olyan, nemzetközileg elismert tenyésztő van, akik már 7 (!) hetesen kiadják a kiskutyákat az új gazdihoz. Sajnos nem csak szaporítók csinálnak ilyet.
2011. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit keresnek a Madár kategóriában???

Amúgy szerintem se fajtatiszták... a pofijukon látszik!

2011. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kísérteties a hasonlóság..de a yorkik nem egészen így néznek ki picinek:))))Akinek nincs pénze fajtatiszta yorkira,szerintem megveheti,mert nagynak is nagyon fognak hasonlítani,bár én a törzskönyves kutyákat részesítem előnyben nekem is azok vannak.
2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, szerintem azért volt a madár kategóriában mert arra is cserélhető :)
2011. aug. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!