Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog repülőn?

Francia bulldog repülőn?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elvinni a francia bulldog kutyusunkat magunkal nyaralni külföldre, de néhány helyen olyat olvastam, hogy ez a fajta nem bírja a repülőt, de pontosabb infokat nem nagyon találtam. Olyanra lennék kíváncsi aki vitt már francia bulldogot repülővel vagy valami szakértőt aki ért ehhez, mert nem szeretném ha probléma lenne vele.
2013. jan. 6. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerencsére még a konzultáció ingyenes az állatorvosnál! szóval szerintem holnap menj be informálódni! :) az a legbiztosabb!
2013. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,gondoltam rá. csak most elköltöztünk és új állatorvos van de én nagyon nem vagyok vele megelégedve, nem részletezem miért a lényeg hogy nemrég ha nem lépek közbe tőle meg is halhatott volna a kutyám. még nem kerestem új állatorvost errefelé csak ő van.
2013. jan. 6. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd fel az előzőt akkor! :)
2013. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben.
2013. jan. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!