Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem artalmas a chip a kutyakna...

Nem artalmas a chip a kutyaknak? Faj nekik a chip?

Figyelt kérdés
Tobb helyen olvastam hogy tobbek kozott ezen az oldalon is hogy a kutyajuk megbetegedett tole. Ez igaz?

2013. jan. 6. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

szia!


Az enyémnek nagyon fájt. Annyira megugrott, hogy én kétlem, hogy a chip benne van. Hozzáteszem, hogy a sima veszettség oltáskor nem reagál ennyire vehemensen.

2013. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A mi dokink normális, azt a vastag tűt nem döfte be egyből, hanem Lidocainnal befújta előbb a helyét, így egyik kutya se hisztizett különösebben miatta. Semmi baja egyiknek sem azóta se...
2013. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekünk jegelte a bőrt a chip előtt lefújta érzéstelenítővel de mondom, annyira fájt neki h visított. Barátnőm macskái meg se nyekkentek...szerintem abszolút egyed függő...


Meg biztos attól is függ, h mekkora a kutya, egy németjuhászhoz nem is olyan nagy az a tű, egy csivihez meg óriási, és tapasztalatom szerint a kisebb kutyák amúgyis kényesebbek.


Más: nektek nem mászott el a chip? Én tegnap alig találtam meg!!! Átvándorolt a bal oldalra.

2013. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Más: nektek nem mászott el a chip? Én tegnap alig találtam meg!!! Átvándorolt a bal oldalra."


Alapból a bal oldalra helyezik.

2013. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én 2 éva chippeltettem az akkor csivava méretű kutyámat,és még észre sem vette! azért mert közben etettem virslivel,és ez elvonta a figyelmét :D amúgy most kedden vittem el a szomszéd bácsi kutyáját Chipezni és ő még virsli nélkül sem szólalt meg :)
2013. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát, az enyém is úgy sírt, mint akit nyúznak..negyed órán keresztül, mert bénáskodott az orvos, nem is értem, mit csinált..ráfogta arra, hogy vastag a kutyám bőre. Most meg fel van púposodva és véres is.Ráadásul a háta közepére adta, nem pedig a nyak bal vagy jobb oldalára..Remélem nem lesz baja a kutyámnak..
2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én chippel együtt kaptam, most másfél éves. A múltját kiderítve: két hónapos korában kapta, mint talált kutya, örökbefogadták, kidobták, megtalálták, nem fogadták vissza. Menhelyről hoztam el. 2011. júliusa óta benne a chip, semmi baja sincs tőle.
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem igaz, az én kutyusomnak is van, ráadásul ő már előtte is beteg volt, de nem lett tőle egyáltalán baja és mikor berakták neki szinte meg se érezte!!
2013. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
amikor az enyémnek rakták be, kapott a doki egy telefont, hogy az egyik kutya rosszul lett chipelés után, és viszik vissza...de mi nem vártuk meg természetesen, úgyhogy nem tudom, mi lett vele.
2013. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

14-es


KOMOLY??? Én tök úgy emlékeztem, h jobb oldalon volt először :D Pffff kavintont kéne már szednem :D Köszi

2013. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!