Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e olyan készitmény ami...

Van-e olyan készitmény ami elősegíti a kutya szőrét kifésűlní?

Figyelt kérdés
Németjuhász kutyusom van és furdes utan mindig ki szoktam fesulgetni de a egy -ket helyen nagyon durva a szor es alig lehet kifesulni. Tudtok ajanlani valamit?

2013. jan. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]

2013. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szárazon simán ki lehet fésülni. Nagyon nem mindegy, milyen fésűt, kefét használsz.Milyen gyakran fürdeted? Nj-t nem kell fürdetni gyakran. Elveszti szőre- bőre a zsírtartalmát.
2013. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3 hetente szoktam fudetni nem viszem tulzasba,de fesulni ket-harom naponta szukseges mert most, hogy lucskos saras idok vannak nagyon csunya tud lenni a szore.

az elso valaszolonak meg koszonom feljegyeztem:-)

2013. jan. 6. 20:17
 4/6 A kérdező kommentje:
kihagytam sima kutyakefevel szoktam. barmelyik allatkereskedesben kaphato.
2013. jan. 6. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja a fésülő spray-t száraz szőrön kell alkalmazni. Nekem is kinti kutyáim vannak (hosszúszőrű) de samponnal fürdetni csak akkor szoktam őket, ha emberek közé megyünk és valóban piszkosak. Legtöbbször elég egy fésülés és kifújás is. A spray-t pedig ritkán használom csomó bontásnál, de általában nem várom meg, hogy csomó keletkezzen bennük. Tavaszi vedlésnél viszont jól jön.
2013. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3 hetente fürdetés nagyok sok. Lakásban van az nj-m . De a nyári fürdetések után van egy tisztító fürdés otthon és kész. Ha naponta, kétnaponta át van kefélve, tiszta kell legyen a szőre. A lucskos időben meg meg kell száradnia, és mehet a kefélés.

A boltokban milliom kefét, fésűt lehet kapni.

2013. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!