Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie, Aussie vagy...

Border Collie, Aussie vagy Skót Juhász kutyus nevek?

Figyelt kérdés

Végre megengedték a szüleim, hogy kutyusom legyen. Teljesen felkészültem! Egy szukám lesz, ezt a három fajtát szemeltem ki, jövőhéten kezdünk keresgetni, nézelődni és vásárolni, vagy ha lesz itt a közelben valamelyik menhelyen valamelyik kutyus akkor onnan hozzuk. Szóval a néven gondolkodok. Eddig a Luna és a Shirley (Sörli) jutott az eszembe. Olyan név kellene, ami különleges és illik mindhárom fajtához, mert nem tudom melyik lesz.

Köszi!:)



2013. jan. 7. 15:19
1 2
 11/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

na igen ez jogos :D tudja az a kutya mikor szól neki a mondókád.

staffim 3 névre is hallgat: Byron [az eredeti] Géza [fater mániája] és Foltos Patkány [amikor először megláttam teljesen 1értelmű volt h ez nem 1 kutya.. aztán meg megnőtt.]

2013. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Maya
2013. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz hamarosan egy borderem és tuti hogy Bella lesz a neve :) mondjuk sokan mondják h amikor előszőr meglátod a kutyát és egyből beugrik egy néz az az igazi.. hát nemtudom. De mikor kipattant ez a név a fejemből.. Na mindegy a lényeg h Bella, de még a Lola is tetszik :)
2014. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!