Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik egy csivava?

Mennyit alszik egy csivava?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éves a kan csivavám (ivartalanított) és semmi bajom vele, mert tényleg egy okos, jól nevelt kutyus, viszont érdekelne, hogy más tapasztalt-e ilyet. Szval este olyan 8-9 körül már nagyon álmosak a szemei :D akkor beteszem az ágyba és reggel 9ig meg sem moccan úgy alszik, majd kimegy wc-zni és vissza az ágyba, aztán van hogy este 5-ig fel sem kel. Miután felkelt eszik és mint egy rakéta pörög :D játszik a játékaival, velem, stb... és este megint alvás. Szval rengeteget alszik, (és nem azért mert nem foglalkozom vele) anyuék meg mindenki nagyon sokat foglalkozik vele, úgyhogy nem hinném, hogy unalomból alszik. Egészséges, állatorvos mindig látja. Normális kaját kap stb. Szóval nektek mennyit alszik? Mondjuk nyáron aktívabb az igaz. Lehet a tél miatt?


Köszi a válaszokat :)



2013. jan. 7. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én alapból képes vagyok 12 órát aludni a csivijeim meg velem alszanak tehát ők is akkor kelnek amikor én :) Télen többet alszanak mert nem vagyunk kint sokat meg nekem tanulnom is kell így kevesebbet játszok velük. Most van egy vemhes csivim ő képes az egész napot végig aludni :)
2013. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csivim van, szuka kutyus 5 éves krémszínű :) nagyon szeretem!:) Ő is engem :) És sokat alszik Ő is..velem szokott aludni az ágyban akkor ébred és fekszik le mikor én...:) Bár az alvás az nem,mert este Ő is már 8körül alszik ilyenkor télen :) Szóval sokat pihen:) Most is alszik épp...Ilyenkor a szervezetnek több pihenésre van szüksége..ezt a csivavák is érzik .:)

2013. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is vele alszom, imádok vele aludni^^
2013. jan. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!