Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anliában tartanak az emberek...

Anliában tartanak az emberek amstaffot? Hogy viszonyulnak hozzájuk az emberek?

Figyelt kérdés
Ha kiköltöznék, és ki tudnám vinni magammal a kutyám mint keverék, nem tudom milyen környezetbe kerülne, és hogy állnának hozzá az emberek és a hatóságok. Egyébként titokban, vagy illegálisan tartanak ott piteket? Az emberek nem jelentik fel a gazdát? Van esély rá, hogy a kutyámmal menjek ki Angliába élni? Tapasztalatok, tippek, ötletek?

2013. jan. 8. 00:23
 1/8 A kérdező kommentje:
jobban mondva nem is egy kutyával, hanem kettővel ráadásul. Ott van rokon, azért akarunk oda menni. Ha nem sikerül a kutyát vinni, akkor maradunk itthon (még mielőtt jönnek az örökbe ne add szegényt válaszok)
2013. jan. 8. 00:27
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Tudtommal kiviheted, csak nem tenyésztheted őket, de érdeklődj az ország honlapján, követségen, több állatorvosnál. Ők biztosan megbízható információt adnak.
2013. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

angliába csak úgy viheted ki a kutyát, hogy ha "elveszik" tőled 3-4 hétre és megvizsgálnak rajta mindent, hogy nem fertőzött e illetve az idegrendszeri állapotát is és, hogy mennyire számít agresszívnek..


egy ismerősöm kiköltözött londonba a kis yorki foxi keverék kutyájával és tőle majdnem 3 hétre vették el és 3hét után kapta vissza.. de ha jól tudom akkor ez súlyként változik h pl. 10kg a kutya akkor cask 2 hét de ha 15 akkor már 3 hétre veszik és és vizsgálják.. de ezt nem tudom pontosan!

2013. jan. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ÁLtalános infó: már nincs karantén az Egyesült Királyságba történő szállításnál. Kell hogy legyen útlevele a kutyának, legyen chipezve és ezt követően meg kell hogy kapja a veszettség elleni oltást, illetve féregteleníteni kell az utazást megelőző 1-5 napban. Pontos információkért keresd el az angol állatorvosi kamara hivatalos honlapját.


Veszélyes pit bull típusú kutyákra vonatkozó szabályok és regisztráció: [link]

2013. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ó de szuper vagy! én nem értek ilyesmihez hogy ezeket kikeressem! a karantén jó ha nincs, mert azért ezek a kutyák bár emberre SOHA, de kisebb kutyákra azért nekiugorhatnak, ha nem szimpi nekik. szóval a karantén során lehet hazatoncolnának minket.


ha valaki lakott kint, akkor mi volt a tapasztalat? nem utálják az angolok a harci kutyákat?

2013. jan. 8. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapra mentem ki az olimpiára, és akkor elég szigorú ellenőrzések voltak! Kell: kisállatútlevél, és indulás előtt be kell oltatni a kutyát (veszettség).A biztonság kedvéért inkább kérdezd meg az állatorvost!
2013. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ott vannak szakértők, akik megvizsgálják a kutya fajtáját? mert beviszem mint keverék (papíron) de hiába ha ott valaki kimondja rá hogy pitbull terrier. Itthon nem fajta alapján van a veszélyesség kinyilvánítása, hanem viselkedés alapján, és jelenleg az is úgy ha sérülést okozott. Ha csak okozHAT, az még nem elég indok (bár volt ilyen is) azért az szemét dolog, hogy fajta alapján betiltanak, vagy diszkriminálnak egy fajtát. emiatt nem bírom az angolokat.
2013. jan. 8. 22:14
 8/8 Kliszta ***** válasza:

Nem tudom aktualis-e meg, de ebbe a posztba megprobaltam oszeszedni mindent. Ha van meg kerdesed nyugodtan kereshetsz privatba is.

[link]

2014. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!