Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Adunk neki enni utána leül az étele mellé nézelődik nem e jön a cica vagy a másik kutyánk aztán elmegy arrébb pár méterre arrébb majd vissza rohan a kajához újra meg áll a kaja előtt nézi majd szét néz.Fura vannak ilyen időszakai
2013. jan. 9. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
De utána meg eszi a kajáját? Vagy ott hagyja? Lehet hogy fél hogy valaki elveszi a kajáját. Amikor eszik bele tudtok nyúlni a táljába? Anélkül h morogna a kutya?
2013. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze el lehet bevenni tőle már arra gondoltunk nem éhes igen eltűnik az étel mire haza megyünk nem vagyunk ott vele amíg megenné mert volt, hogy 1 óra múlva ette meg.DE nem ássa el.
2013. jan. 9. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl óvatos lehet a kutyád. Nekem két kutyám van, és az egyik olyan gyorsan zabálja be, hogy a másik ne tudja elvenni, pedig őrködöm ilyenkor.
2013. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem eszi máskor eszi ahogy megkapja fura:(Bezzeg mikor oda megy a másik kutya rámorog elzavarja és továbbra se eszi meg
2013. jan. 9. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyétek el tőle ha nem kéri és majd másnap odaadjátok. Ne legyen előtte a kaja egész nap! Nem is egészséges.
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebből úgy tűnik ,h demonstrál illetve keresi a demonstrálási lehetőséget.


Tedd le a kaját, egyél bele, majd menj el. Ha 3 percen belül nem eszi meg akkor vedd el tőle és majd másnap megkapja. 2-3 nap alatt már falni fogja a kaját.

2013. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tényleg vedd el tőle. Használni fog.


Igaz ez egy picit más tapasztalat, de eddig pro plan halas tápot evett, imádta, benyomta fél perc alatt. Nem tudom milyen indítatásból, de vettem neki happy dogot (12kg:O ) h hát nem válogatos a kutya, egyen másmilyen tápot is. Hát nem ízlik neki nagyon. Mikor megkóstolta fogta és köpködte ki a tápokat egyesével. Én is ezt csináltam hogy ha nem kellett neki 10 percen belül akkor elvettem tőle, és a következő étkezésnél megkapta. Ha jól emlékszem másfél napig nem evett, aztán elvittem egy nagyon nagy sétára, jól lemozgattam, szerintem már úgy korgott a hasa, hogy mindegy lett volna neki h mit eszik :) Mondjuk azóta is húzza a száját a tápra, de megeszi, néha teszek bele neki pár darab sajtot, v egy pici májrkémet, v húsnak a szaftját, husit. Már csak 3 kg van a tápból :)

2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ahelyett, hogy rögtön megvonod a kajától inkább állapítsd meg, hogy minden rendben van e az ínyével. Nekünk a macskánk csinálta ezt. Nagyon keveset evett és eléggé le is soványodott mire rájöttünk, hogy rendesen be van gyulladva az ínye és néhány foga ki is hullott...:S Azóta ilyen pép szerű hús konzervet adunk neki és ezt könnyen megtudja enni.:)
2013. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!