Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az tényleg nagy baj ha velem...

Az tényleg nagy baj ha velem alszik a kutya?

Figyelt kérdés
néha megengedem hogy egy kicsit fent aludjon. ilyenkor én hívom, ez tényleg nagy baj?
2013. jan. 9. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem elég undi. Mindenféle pisibe meg kakiba lépked séta közben. És így könnyen elkapatod, a fejedre nőhet.

Nekem a szobacicáim velem alhatnak, mert ők nem lépkednek ürülékben, viszont a kutya nem.

2013. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tisztán tartod a kutyádat, akkor nem. Ebbe bele tartozik a féregtelenítés is.
2013. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan, miért lenne baj? Nagyon sokan alszanak a kutyájukkal.
2013. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én tisztán tartom, de azért nem mosom le a lábát minden nap. És látom, hogy időnként a futtatóban nagy extázisban belelép egy friss sz..ba. Így biztosan nem jöhet fel az ágyamba....
2013. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

A macska is az alomban kapar,semmivel nem tisztább.

Rendesen kell tartani az állatot, a mancsát javasolt megtörölni. Mi is vele alszunk ,pedig kisgyermekünk van. A kutya ,oltva féregtelenítve( nem évente havonta) van.

2013. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Viszont a macska nem lép bele a saját kakájába, és folyamatosan mosakszik. Egyáltalán nem koszosak sosem. De mindegy, mindenkinek annyi fér bele, amennyi. Én csak megírtam a véleményem.
2013. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem voltak macskáim, de mennyire h beleléptek!!! Kaparászás közben...


Máskülönben aludj vele nyugodtan csak séta után mosd meg a mancsát.

2013. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy rendben van a sorrend, engedelmeskedik neked, felette állónak elismer, nem tolakszik fel magától véleményem szerint nem baj.
2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a kutya rendszeresen oltva féregtelenítve van. vízzel mindig meg van mosva a lába ha baleset töténne, de ez szerencsére nem gyakori. én a falkavezérségre gondoltam. olvastam már hogy ha a kutyával alszunk akkor átveszi az irányítást.
2013. jan. 9. 13:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nem ezen fog dől el, hogy kié a vezető szerep. Ez egy szokás, semmi dominancia értéke nincs, ha nem engeded, hogy felmenjen az ágyra. Én is együtt alszok az egyik kutyámmal és a macskámmal és még se betegséget nem szedtem össze tőlük, se a viszonyukon nem változtat semmit. Séták után megmosom a lábait, nem koszosan engedem fel. Gyakrabban kell huzatot mosnom a szőrhullás miatt, de ez meg nem zavaró nekem.
2013. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!