Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik menhelyről fogadtak...

YouMe kérdése:

Akik menhelyről fogadtak örökbe kutyit, Honnan fogadtataok örökbe és milyen a tapasztalataitok vannak a menhelyi kutyusokkal?

Figyelt kérdés

Én is menhelyről szeretnék örökbe fogadni,és meddig tartott a kutyusnak megszokni az új helyet és hogy viselkedett az 1. pár hétben?

Csak hogy felkészüljek az új jövevényre :)



2013. jan. 9. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a Szentendrei Árvácskából fogadtunk be kutyát és az első héten még szokatlan volt neki a környezet,és elég keveset evett(gondolom az izgalom hatása),de olyan 2-3 hét alatt megszokta és azóta nincs vele semmi gond,rendesen eszik és játszik és imád sétálni :) Nem bántuk meg,hogy menhelyről fogadtunk örökbe,ő eddig a legszófogadóbb kutyunk.
2013. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ratata ***** válasza:
én is a szentendrei árvácskától hoztam igaz ö nem menhelyen volt hanem ideiglenesnél, és nagyon hamar feloldódott már az elsö nap hatalmasat játszott és sokat evett
2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most tervezek menhelyről örökbe fogadni. Előtte mindenképpen elmegyek a menhelyre csak látogatóba, hogy megnézzem a kutya jellemét, előbb összehaverkodok vele és ha biztos vagyok a dolgomban, akkor a 2. út alkalmával fogom elhozni. Egyébként én is tartok tőle egy kicsit.
2013. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én személy szerint még nem voltam örökbefogadó, de a szüleim és öcsém 1 éve hoztak a Misina Természet- és Állatvédő Egyesülettől (Pécs) egy kiskutyát :) Hát én nála aranyosabb, szófogadóbb, hálásabb kutyit még nem láttam. Ha megyünk hozzájuk örömmel fogad minket, a gyermekeimet imádja, velünk teljesen toleráns, eltűr nekik minden erőteljesebb szeretet megnyilvánulást :) Első nap volt talán kicsit megszeppenve, fiatal kora ellenére nem akart játszani, de miután rájött, hogy jó helyre került feloldódott (ez nem tartott hetekig!) most már játszik és igazi kis bohóc lett új családja teljes jogú tagja. Én magam is szeretnék majd örökbefogadó lenni, az biztos! Én csak ajánlani tudom mindenkinek a menhelyi kutyákat.
2013. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Mi a győri menhelyről hoztunk el egy 3éves staffi-pit keverék kutyust! 2hétig jártunk hozzá mielött hazajött velünk.Fél éve van már velünk,szótfogadó,hálás.A három gyermekemet imádja.Hamar beilleszkedett volt aki el se hitte,hogy nem kis korától van velünk annyira ragaszkodó! Bármit el tudok tőle venni,még a kaját is! Én kellemesen csalódtam! Nem bántam meg! Sok sikert!
2013. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!