Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszállítás Európán belül....

Kutyaszállítás Európán belül. Melyik céget ajánljátok? Kik a legmegbízhatóbbak?

Figyelt kérdés
Kölyökkutyát szeretnék küldeni egy külföldi gazdinak. A kutyus 4 hónapos, minden papírja, oltásai rendben van, csak megfelelő szállító céget keresek. Olyat, ami megbízható, és értenek is hozzá. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Melyik céget ajánljátok?

2013. jan. 9. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

őt hivd, a legmegbizhatóbb, és árban is a legjobb. Én csak rá bizom a kiskutyáimat!!!


[link]

2013. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, a legolcsóbbnak nem mondanám, sőt Európán belül igen drága. Sajnos elég magas árajánlatot kaptam.
2013. jan. 11. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes cég. a kutyák amugy sem a csomagok közt utaznak:)Meg ez az etetés itatás. Sosem adunk utazás előtt közvetlen, és utazás közben enni a kutyának.

De gondolom kérdező már megoldotta. Lehet, hogy az első nem a legolcsóbb számára,(mondjuk szerintem nagyon baráti az ár)

de ha arról van szó, hogy biztonságban szeretném a kutyát utaztatni, akkor az minden pénzt megér.

2013. márc. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Youtubeon is van vagy legalább is volt mikor én kerestem kutyaszállítót akik a csomagokkal hátul a zárt furgonban szállítják a kutyákat, igaz hogy ketrecben, de akkor is ott voltak a videón.


Avval viszont nem értek egyet hogy a kutyákat nem kell etetni két három napig az utazás miatt. A gyomruk és szervezetük semmiben sem külömbözik az embertől a gyomorsavuk épp úgy működik, az emésztésük is, az általános közérzetük is épp úgy függ a kajától mint az emberé.


Most akkor ne etessük a gyereket vagy a nagyit két három napig mert hátha hány a kocsiban mikor megyünk nyaralni a tengerpartra? Kitakarítjuk és kész. Nem? Mi legalább is úgy csináljuk ha megtörténik.

2014. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!