Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Neostomosan hatásos kutya...

A Neostomosan hatásos kutya atka ellen? Tudom, hogy lehet rá használni (ajánlják rá), de hatásos is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon hatásos! Minden élősködőt elpusztít. A kutya is belehalhat, ha lenyeli. Macskákra ezért szigorúan tilos használni.
2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Annyira nem tragikus ez a szer, hatásos, de nem halálos.

Rendszeresen macskára használom, sose volt gond vele. Kutyára is jó nagyon. Leöblíteni nem kell, de az állatot meg kell törölni, így nem nyel belőle annyit, hogy bármi baja legyen tőle.

2013. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen atka? mert a demodex-re túrót sem érsz vele.
2013. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha demodexről van szó, akkor önmagában édes kevés. Az nagyon kemény ellenfél, több fronton kell ellene támadást indítani.
2013. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem mondta az állatorvos, hogy milyen atka.

Neocidol oldatot adott és Tenazym kenőcsöt. De előtte már adott Tardocyclin sprayt és akkor nem mondta, hogy atkás lenne a kutya.

2013. febr. 10. 12:54
 6/6 uszi válasza:
Helló! Mi kullancsokat gyűjtünk, nem bolhákat. Nekem is ajánlották a neostomosant. Engem az érdekelne, mennyire káros a kutyára, pl ha lenyalná, valamint, hogy ha kisgyerek is van nálunk, simogatják a kutyát, rájuk ártalmas? Valaki tud segíteni?
2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!