Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyenek egy sulin?

Miért ilyenek egy sulin?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, van egy kis keverék kutyám, úgy érzem kiközösítenek a kutyaiskolán mert nem vagyok olyan nagymenő, nem iszom és nem járok minden héten bulizni. Ott csak azok a jók akik nagyszájúak. Miért nem a kutyázás számít? És aki csinálja a sulit az a leg leg . Utálom, de félek átmenni más suliba mert ez itt van közel az új kertnél.

Szeretnék egy bordert is ,akkor majd néznek valamire?



2013. jan. 10. 00:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,az 5 ösnek külön.

A barátnőm nem érti mi a bajom ,mert Ő majmolja Őket , pedig ha tudná miket mondanak a háta mögött,előtte meg ugyuluputyuluzzák a kutyuskákat.

Megpróbálom aput meggyőzni.

Megnéztem a debreceni kutyaiskolát tetszik csak nincs agility,vagy nem írják oda,de megkérem anyut hívjuk fel este.

Kerestem ,van 2 másik:

[link]

meg a másik:

[link]

Ha sikerül apát meggyőzni akkor mind a 3at megnézem.Kicsit félek hogy nem lesz ott egy barátom sem,de tesóm azt mondta elkísér( bár Ő nem kutyás)

Köszönöm mindenkinek!

Ja és ha van tapasztalat az említett iskolákról szívesen veszem.Szeretném meggyőzni a szüleimet hogy ez így nem mehet tovább.

2013. jan. 10. 13:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam neked privát üzenetet! :)
2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!