Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy sebes a chipezé...

Normális, hogy sebes a chipezés helye?

Figyelt kérdés

Alapból kb. a háta közepénél van a seb, ahova a chipet kapta, és kicsit puklis, és véres is, de száradt vér.

Tegnap kapta meg, az oltással együtt, az oltásnál kicsit nyüszített, de a chipezésnél nagyon nagyon sírt, a párommal voltam, ha nincs ott, én tuti abbahagyatom az egészet, mert láttam, hogy hogy szenvedett a kutyám..Azt mondta az orvos (a 4. próbálkozásra sikerült betennie a chipet), hogy nagyon vastag a bőre, azért volt ilyen nehézkes. De lehetséges ez? kb. negyed órát azzal töltöttünk, hogy lefogjuk a kutyát, amíg beleszúrja a hölgyemény a tűt, de a kutya úgy nyüszített, azt hittem ott hal meg..:/


2013. jan. 10. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég wtf, ott van a chip ahol a seb van? Ez azért is jó, mert eleve nem ott fogjak rajta keresni...
2013. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutyus.:(

Nem hiszem, h olyan vastag bőre lenne, nekem a két Kau simán kibírta, a Tacsit még fogni se fogtam, meg se mukkant.

A karomvágásnál ezek szerint belevágott neki, mert én vágom a kutyáim körmét minden hang nélkül...A Tacsika még aludni is szokott közben...

2013. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha rendesen csinálja a körömvágás nem fáj. Mint nekünk. Valószínűleg érző részbe vágott.. Nagyon barbár az a "doki" szerintem válts orvost.
2013. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Basszus, komolyan, hogy lehet így egy állatkórházat vezetni?

Egyébként arra fogta, hogy nagyon hisztis a kutyám. Hát, érdekes, én bármit csinálhatnék vele, soha meg se mukkan. Ha véletlenül rá is lépek, csak szimplán arréblép, mert megijed, de sose nyüszít.. Fura is volt nekem a körömvágásnál is..Soha többet nem viszem oda:(

2013. jan. 10. 21:12
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A karomvágást házilag is meg tudod oldani, 1800ft körül van a karomvágó. Teljesen egyszerű használni. Sőőt, ezek után nagyon bizalmatlan lesz ezen a téren...
2013. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kutyának nagy a fájdalomküszöbe. Én frászt kapok amikor meglátom azt a vastag szart amivel a kicsiknek beadják a chipet. Én évek óta úgy chipeztetem a kicsiket, hogy előtte érzéstelenítést kérek ami vékony inzulinos tű és azt tényleg nem nagyon érzik . Mindegyik helyén szokott lenni pici sem ami természetes mivel beleszúrják a vastagabb tűt, de pár nap alatt el is tűnik az is !
2013. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!