Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves Staffordshire-B...

Van egy 2 éves Staffordshire-Boxer keverék kanom.26 kg, nem egy izompacsirta pedig sokat eszik :D Mit tudnék vele csinálni, hogy jó masszív, izmos kutya legyen? Semmi hátsó szándékom nincs vele, csak szeretném ha izmos lenne!

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a boxerre üt jobban akkor semmit. Ha az amstaffra akkor súlyhúzás, rongyozás, lógatás, úszás, nagyon sok futtatás. Az első 3nak ellen vagyok. Nekem amstaffom van és különlegesebb mozgatás nem kellett neki, hogy izmos legyen. Ő csak úszik, és nagyon sokat futkos a többi kutyával :)
2013. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyáron sok úszás, és a váltott labdás rövidtávú sprintek gyönyörűen beerősitik a kutyát.
2013. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a boxerre üt jobban, mièrt nem lehet izmos? Azért a boxereknek is elég fejlett az izomzatuk. Nekem szukám van 30 kg(nem kövér) szép széles, jó izomzatú (igaz német vérvonalú-->erősebb testalkatú).Semmi extrát nem csinálok vele,csak jön velem futni. Ha szeretné a vizet,akkor meg vinném úszni, mivel ez mozgatja meg a legjobban az izmokat.
2013. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez valami új mánia hogy nyakra-főre izmos kutyát akar "csinálni" mindenki, vagy én vagyok ennyire gyepes???
2013. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészséges izom kell, hogy legyen a kutyán. Vannak fajták, melynek előírja a standard-je. Ha ezt az emberek nem viszi túlzásba, akkor semmi gond nincs vele, ès a kutya is èlvezi a mozgást. Így is nagyon sok az elhízott kutya sajnos.
2013. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:50-és válaszoló vagyok! Hülyén fogalmaztam meg, szóval vannak fajták, melyeknek fejlettebb az izomzatuk pl. Boxernél száraz, plasztikusan kiemelkedő izomzat. Ezeknèl a fajtáknál igenis kell a szépen kidolgozott izom (futàssal,úszással,nagy sétákkal el lehehet érni) ezt a kiállításokon a bíró is nèzi.
2013. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, és köszönöm a normális válaszod:)
2013. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak mánia. Egy jól, és szépen felépitett izomzat nagyon fontos. sok sérüléstől megvédi a kutyát. Jobb az állóképessége is.
2013. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat :)
2013. jan. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!