Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogyasszam le a legegys...

Hogyan fogyasszam le a legegyszerűbben a sok sétán kívül? És mivel tudnám lekenyerezni, hogy játékosabb legyen? ( Labdát, játékokat nem szereti )

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtam egy szerb származású 3éves ivartalanított fajtiszta Bichon Havanese-t . Nagyon kövér, Nehezen eszik, és sokat alszik.

2013. jan. 11. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia nekem is bischon havanesem van ajanlom a life network műsorát kisallat vagyok fogyni akarok
2013. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nehanyan sok suletlenseget irnak. megpedig vidd el allatorvoshoz majd o megmondja milyen dieta kell neki ne futtasd! mert kicsi es nem birja a strpat valamint ismeros a hejzet az en kutyam is sokat alszik szerintem ha nek jatekos akkor nem jatekokkal probald lefogyatni hanem valami egyszeru mocerrel mint pl. kevesebb kaja napi max. 3 seta 1 seta legyen 20 perces ha a vize es a kajaja egymas mellet van akkor mutasd meg neki hogy a viz mostmer a masik sarokban van igy mozog ha eves utan szomjas lenne es ahogy az elozo valaszolo is mondta nezd a musort sokat segiteht
2013. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!