Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ember lehet szerelmes...

Egy ember lehet szerelmes kutyába?

Figyelt kérdés
fiatal vagyok, vannak barátaim, több éves kapcsolatom szóval nem hiszem, hogy a túlzott magány miatt érezném ezt:D de elmegyek itthonról, attól a perctől nagyon hiányzik, egész nap rá gondolok..ha itthon vagyok sehova nem megyek nélküle..ha nincs a szobába éjjel nem tudok aludni, és ez a szeretet oda-vissza van köztünk. Még csak 3 éves lesz, de már el sem tudom képzelni nélküle az életemet:/ előtte is volt kutyám, 15 évig csak sajnos meghalt, de mégsem éreztem ezt. Ez mennyire beteges?
2013. jan. 11. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez teljesen normális, ha jól tudom erre mondják hogy a nagybetűs KUTYA amiből csak talán csak 1 van mindenki életében.
2013. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen lehet szerelmes egy kutyába. Van aki az autójába szerelmes, van aki egy guminőbe. Majdnem bármibe lehet szerelmesnek lenni, ez egy létező betegség. Ha téged zavar, akkor kérj segítséget szakorvostól, ha nem zavar, akkor meg mindegy. Nem hiszem, hogy ezzel más embereknek ártanál, úgyhogy ha te így jól érzed magadat, akkor akár maradhat is ez az állapot.
2013. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális dolog, valami olyasmit is jelent, hogy nincs olyan ember/barát az életedben, akit jobban szerethetnél, mint a kutyádat. De tényleg nem ártasz vele senkinek. Csak a nagy szerelem mellett bánj is jól a kutyáddal!
2013. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Csak lehetőleg maradjon plátói a szerelem, különben fajtalankodásért elég sokat lehet aztán ücsörögni. Más hátulütői is vannak a dolognak, pl. csúnya karmolásokat és harapásokat lehet összeszedni ágyéktájon egy-egy ilyesmi kaland bepróbálása során.


De beteg emberek között élek...

2013. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jesszusom azt hiszem kissé félreértettetek :DD abszolút jól bánok a kutyussal, minden megkap amire szüksége van, de azért nincs elkényeztetve, jól nevelt:) inkább akkor azt mondom, rajongok érte...így érthetőbb, amit érzek?:D teljesen normális ember vagyok, eszembe sem jut semmi ilyen Oo
2013. jan. 12. 00:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyám is ilyen a kutyánkkal, de ő nagyon túlzásba esett
2013. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelemhez a testi kapcsolat is hozzátartozik, és lévén egy másik fajról beszélünk, ez nem kimondottan természetes... Maximum nagyon erős kötődés van köztetek.
2013. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem nem a megfelelo kifejezés... Inkább szereted
2013. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem egészséges! A szerelemhez nem tartozik hozzá feltétlenül a szex, az csak beteljesülése a szerelemnek. A Plátói szerelem azért plátói, mert nincs testi kapcsolat, nincs szex, de attól még szerelem. Az sem egészséges, ha valaki ennyire kötődik egy állathoz. Akkor nem megfelelő az emberekkel való kapcsolata. Az első lépés az, amikor ezt az egyén felismeri.
2013. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bagi Ágnes válasza:
A szerelem szöt átvitt èrtelembe használtad ez egyèrtelmű.... Csak aki kötözködik, az èrtelmezi fèlre... Magyarul nemcsak etetès ès sètáltatás idejère a kutyád, hanem a társad.... Ez teljesen normális, sőt ez a normális, ha valakinek kutyája van.... Ne gondj betegsègre, egyszerűen szeretitek egymást, ès hidd el, minden kutyás egyet fog veled èrteni.... :)
2014. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!