Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,de a boxerünk szaporítótól van.De egy ismerősünk mondta hogy szegény kutyust ki akarják dobni mert nem veszik hasznát.Mi befogadtuk.Teljesen egészséges,a fajta tulajdonságait hordozza.(sokan mondták hogy ilyen gyönyörű boxert még nem láttak) Már elmúlt 2 éves ,mikor a környéken valaki nagyon felkapta a fejét azon hogy szaporítótól van a kutyusunk.(a mai napig nem tudjuk ki volt az) Fagyállót öntött be az udvarra hogy a kutya felnyalja és meghaljon.Szegénykém meg nem tudta mi az és felnyalogatta.Mikor megláttuk ott feküdni halálra rémültünk.Rohantunk az orvoshoz.Szinte kómába esett a kutyus.Nem mozgott,nem bírt felállni elég nehezen tudtuk etetni itatni.Éjszakákon keresztül sírtam miatta.Volt hogy kimendtem hozzá és elmeséltem neki hogy mi történt velem aznap meg ilyenek.Minden nappal egyre jobban lett.Mostanra szerencsére rendbe jött de nem teljesen.Azóta is lassúcska szegény.

De ez most normális hogy ezért meg akarta ölni szegénykét?! :((



2013. jan. 12. 20:30
1 2
 1/15 Bogii10 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen beteg emberek..
2013. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember egy se normális, aki megöl egy állatot. Valami bosszúálló féreg lehetett, aki nem nézi azt hogy egy állat életét oltja ki, és mellesleg a gazdának is fájdalmat okoz. Szerencse hogy felépült a kutya, Vigyázz rá! Meg ne egyen semmit. Arra készülj fel, bár nem akarom az ördögöt a falra festeni, de valószínű, hogyha meglátja az aki mérgezni akart, hogy a kutya életben maradt, akkor mégegyszer meg fogja tenni a dolgot, lehet mostmár valami veszélyesebbel. Szóval ezekre ügyelj. A kutyának meg meg kell tanítani hogy ne vegyen el senkitől ennivalót, idegentől. Iskolában is sok helyen tanítják
2013. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem,nem normális!! Azt a szemetet kéne megölni aki szaporította, meg aki meg akarta ölni szegényt. Ti rendesek vagytok, hogy befogadtátok. Valószínű az illető a szaporítókon akar bosszút állni, csak túl messzire ment. Én sem helyeslem a szaporítást, de nem ti szaporítottátok a kutyát. És ha már megszületett arról nem ő tehet. Akkor legyen jó élete, ahol szeretik és a ti kutyusotok nagyon szerencsés. Hogy egy ilyen családba került. Én a helyetekben feljelentést tennék állatkínzásért. Ez a baj. Sokan a megszületett kutyákat vádolják és a szülőket. Pedig ők nem tehetnek róla, hanem a felelőtlen gazdájuk. És ezeknek az embereknek nevezet egyedeknek, hogy ők is éljék át mindazt amit ma Magyarországon menhelyeken, utcán élő több mint 2 MILLIÓ kutya átél az élete során.
2013. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindig vannak agyament emberek. Az állatokon állni bosszút bármi őket ért sérelemért a legkönnyebb. ne keresd értelmét , miért tette az, aki megtette.

Sajnos, a fagyálló okozta mérgezésnek maradhat vissza hatása. Beszéljetek az orvossal.Ő többet tudhat erről. Lehet, idővel még jobban is lesz.

2013. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Minden héten megyünk állatorvoshoz.Epilepsziás rohamai vannak a fagyállótól.Az orvos szerint az a mája is roncsolódott.De az utóbbi időben egyre többet futkározik és játszik :)
2013. jan. 12. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Tök mindegy honnan van, nem normális aki csinálta. Igaz nem kell szaporítani,de ahogy írta valaki erről nem az állatok tehetnek, ha megszülettek, senkinek sincs joga megölni őket!

Ezt a problémát nem így kell megoldani.

Nagyon sajnálom a kutyádat! Hogy lehet ilyet csinálni?!

2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A májat megnézték laborban? Vannak májkímélő tápok, étrendek, gyógynövények.Fiatal még. Biztosan fog sokat javulni is.
2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen megnézték.Ott ajánlottak ilyenek nagyon sokat javult is tőle :)
2013. jan. 12. 21:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem normális egyáltalán. Egyik kutya sem tehet a származásáról. Folytonos javulást kívánok a kutynak, s azt, hogy többször ne próbálkozzon az az elmebeteg!
2013. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én komolyan szégyellem, hogy ilyen emberekkel élek egy bolygón.. -.- szegény kutya nem tehet arról, hogy honnan származik. nem vagyok nagy állatvédő, de szeretem őket, például egy otthon nélküli kisgyereken jobban megesik a szívem, de a kiskutyuson is azért.. majd írj később, jobban van-e :D képet tudsz mutatni róla?
2013. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!