Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,de a boxerünk szaporítótól van.De egy ismerősünk mondta hogy szegény kutyust ki akarják dobni mert nem veszik hasznát.Mi befogadtuk.Teljesen egészséges,a fajta tulajdonságait hordozza.(sokan mondták hogy ilyen gyönyörű boxert még nem láttak) Már elmúlt 2 éves ,mikor a környéken valaki nagyon felkapta a fejét azon hogy szaporítótól van a kutyusunk.(a mai napig nem tudjuk ki volt az) Fagyállót öntött be az udvarra hogy a kutya felnyalja és meghaljon.Szegénykém meg nem tudta mi az és felnyalogatta.Mikor megláttuk ott feküdni halálra rémültünk.Rohantunk az orvoshoz.Szinte kómába esett a kutyus.Nem mozgott,nem bírt felállni elég nehezen tudtuk etetni itatni.Éjszakákon keresztül sírtam miatta.Volt hogy kimendtem hozzá és elmeséltem neki hogy mi történt velem aznap meg ilyenek.Minden nappal egyre jobban lett.Mostanra szerencsére rendbe jött de nem teljesen.Azóta is lassúcska szegény.

De ez most normális hogy ezért meg akarta ölni szegénykét?! :((



2013. jan. 12. 20:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


ő lenne de ez még betegség előtti kép :)

2013. jan. 12. 22:42
 12/15 anonim ***** válasza:

De gyönyörű... Kis kunyeráló szeme van:))

Jobbulást kívánok neki, a mérgezőnek meg azt, hogy találjon vissza hozzá a rosszindulata és a kegyetlensége!!! Rohadt csótány az, aki ilyet tesz!

2013. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, kinek mi köze hozzá, hogy te honnan hoztad el a kutyát? Mindenkinek a saját dolga, hogy hol találja meg azt, aki később a társa lesz! Ha egy szemétdombon találok egy kiskutyát, aki úgy néz rám, akkor onnan hozom el, ha meg egy neves tenyészetből, akkor onnan! Mocsok egy ember, aki ilyenből ítélkezik, ez pont ugyan az, mint a fajgyűlölet, csak kutyában.


Véleményem szerint, aki szaporítótól hoz el kutyát, semmivel nem lesz rosszabb, vagy zsugoribb ember, mint aki neves tenyésztőtől hoz el. Mindössze azt vállalja magára, hogy a nem várt betegségeit mind kikezelteti. Kicsit zsákbamacska az ilyen kutya, felkészült gazdinak való mind viselkedésbeli, mind egészségügyi szempontból, de attól még egyáltalán nem rossz ember az, aki ezt bevállalja a kutyáért.


Na mindegy, ez kikívánkozott belőlem:)

2013. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kutyusod!

Elmebeteg egy ember aki bántani akarta!

2013. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én agyonverném. :)
2013. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!