Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerek nem igenyelnek...

A rottweilerek nem igenyelnek torodest?

Figyelt kérdés
A szuleim azt mondjak a rottweilerek nem igenylik a torodest es nem kell oket naponta simogatni. Akutyam 3 eves.

2013. jan. 13. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Minden kutya igényli a törődést...ha már egyszer felelősséget vállal valaki egy kutyáért akkor legyen benne annyi, hogy sétáltatja, tanítja, normális körülmények között tartja.
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Dehogyis, tudod ezt a fajtát direkt úgy tenyésztették, hogy immúnis legyen a törődésre, a szeretetre, kedvességre, éppen ezért teljesen boldog, életvidám és kiegyensúlyozott életet élhet akkor is, ha naponta dobsz neki egy szelet kenyeret és egy kis vizet, ezenkívül rá se bagózol ;)
2013. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden kutya igényli a törődést!! Azt hogy játszanak vele, szeretgessék és vigyék el sétálni! Ráadásul a Roti egy munkakutya! Naponta kéne vele foglalkozni, tanítani, játszani vele és mozgatni.
2013. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En torodes alatt most a simogatast ertem. Mert a szuleim adnak neki enni inni de en vagyok csak az aki megsimogatja dw ettol fuggetlenul en is szoktam neki enni inmi. Hogy ha kimegyek a kutyahoz akkor azt mondjak hogy tul sokat foglalkoz vele.
2013. jan. 13. 13:48
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
a rottweiler is ugyanúgy éhes a szeretetre mint más egyéb. Nagyon is emberközpontú, egygazdás. Munkakutya ezért kifejezetten követeli a napi munkát, foglalkozást. A szüleid el vannak tévedve nagyon.
2013. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

A kisgyerekek nem igénylik törődést? Velük sem kell naponta foglalkozni? Mert úgy nagyjából ezt mondták a drága szüleid...


A simogatás kevésbé fontos, sokkal lényegesebb hogy minden nap sétáltassátok, tanítsátok, dolgoztassátok, rendszeresen találkozzon más kutyákkal, járjatok vele ÖV-re, stb. Ha ezeket nem vagytok hajlandóak megtenni, csak annyit hogy, elé löktök valamit naponta egyszer, akkor ne tartsatok kutyát!

2013. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Na de minek van a kutya ha nem foglalkozik vele a család? Mutatóba?


Az etetés az itatás nem minősül foglalkozásnak, igenis kell vele minőségi időt tölteni, de nem csak simogatni hanem sétáltatni, képezni is. Főleg egy rottweilert.

2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ratata ***** válasza:
85%
az összes háziállat igényli a törődést a kutyák, macskák de még a malacok, lovak is.
2013. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én szoktam vele foglalkozni. Sétáltatni is szoktam vinni, de a szüleim télen nem engedik. Amúgy van kertünk.
2013. jan. 15. 08:27
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom. Persze, hogy kell neki a törődés, játék, dögönyözés, simogatás! Kérlek, törődj vele, mondjuk amikor a szüleid nem látják, vagy nem tudom, de egy kutya így nem élhet, rossz ez neki!
2013. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!