Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerek nem igenyelnek...

A rottweilerek nem igenyelnek torodest?

Figyelt kérdés
A szuleim azt mondjak a rottweilerek nem igenylik a torodest es nem kell oket naponta simogatni. Akutyam 3 eves.

2013. jan. 13. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Remélem, hogy te nem a szüleid példáját fogod követni ...legalábbis kutyaügyben.


Továbbra is játsz vele, járjatok sétálni, amennyit csak lehet és simogasd tanítsd neki apró trükköket!

Csuda helyes kutyád lehetne...

2013. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én teljes ellentétje vagyok a szüleimnek ugyanis én imádom a kutyákat főleg a sajátomat.
2013. jan. 15. 17:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocsi de....a szüleid jó nagy barmok.XDDD ekkora hülyeséget még nem hallottam.Az eszedbe jutott már hogy a szüleid a te seggedet féltik csak ezért mondanak ekkora marhaságokat??Őszintén szerinted a rottweilerek a semmiért támadnak emberre??Pontosan az ilyenek végett rosszul nevelték fel őket...és nem látják benned a vezér szerepét csak 1 kölyköt

Ha foglalkozol vele hidd el olyan kutya lesz belőle mint egy kisangyal.;D tapasztalatból mondom sok kutyum volt már mind1ik olyan jól viselkedik hogy tátva maradna a szád...

2013. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

minden kutya illetve ember igényli a törődést.

Gondolj bele,ha nem kaptál volna biztatást az első lépéseknél... Vagy nem kaptál volna fagyit ,Karácsonyi ajándékot ,vagy nem jártál volna iskolába ,nem pelenkáztak volna,hol lennél ezek nélkül.

Kell a szeretet ,nem csak fajtának hanem minden élőlénynek. :)

Remélem sok örömöd fogod benne lelni és egy igaz barátot találsz benne.

A kutya szemszögéből..



" Velem voltál örömömben,

Velem voltál bajban,

Velem voltál amikor beteg voltam,

Velem ha örültem és játszottunk

Beszéltél és simogattál ,

Arra gondoltam,hogy sose érjen véget,

Mit adtam én ezért cserébe Te az sosem kérted.

De talán a két szemem elárulja Néked :-) "

2013. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A te szüleid biztos ,okos és jó szülők, hiszen olyan gyermekük van ,mint te :) gondolom,ők más nevelést kaptak ,a saját szüleiktől, régebben a kutyák és az emberek sokkal másképpen éltek. ritkább volt a társként tartott állat . ők ezt tanulták , az olyan kutyák mint a roti, őrizzen és védjen, de semmi lágyság,semmi elpuhulás, mert a keményen tartott kutyák kemények :) ez persze tévhit, de 30-40 évvel ezelőtt ez teljesen elfogadott volt . De te ,már tudod, hogyan nevelj kutyát,és bizony ezt a tudást bizonyos fokig a szüleidnek köszönheted:) a kutyák igénylik a törődést, a nagy erős kutyák is,éppúgy mint az emberek :) a nagy -erős emberek is szeretik ha törődnek velük :)mert így ,sokkal jobban képesek megvédeni a gyengébbet:)
2013. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha fiatal és kajla, bajba is keverheti magát, de észre sem veszed? Például belelép valamibe és nem tudja letenni a lábát (tövis, fáj neki, harapdálja a kesztyűs kezedet, de nem gorombán), te nem húznád ki neki? Vagy nem vinnéd állatorvoshoz? A törődéshez ez is hozzá tartozik.
2013. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de a szüleidnek biztosan nem adnék kutyát. Ha egy kutyát, csak házőrzésre is tartanak, attól függetlenül kell vele törődni. Szerencsére a szüleid mentalitásából ilyen téren nem ragadt rád semmi. Legalább te foglalkozol vele.
2013. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!