Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajták vannak,...

Milyen kutyafajták vannak, amik nem igényelnek külön foglalkozást?

Figyelt kérdés

Felelősségteljes teljeskörű ellátás és az alapnevelésen kívül nem kell velük külön kutyás sportolni vagy futtatni plusszban a sétán kívül?

Azt hallottam a csau-csau és a pásztorkutyák ilyen maguknak valóak,mi még?


2010. szept. 17. 14:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

A pásztorkutyák? Ne viccelj, ők igénylik a legtöbb mozgást és elfoglaltságot.

Szerintem az ölebek ilyen kutyák.

2010. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Plüsskutya?? :o)

Minek neked kutya, ha nem akarsz rá időt vesztegetni és energiát áldozni?

2010. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
macska, diszhal
2010. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

szerinted mi az hogy alapnevelés és felelősségteljes teljeskörű ellátás? Minden igényét kielégítem, de nem olyan fajtát szeretnék választani mint pl. a border collie aminek napi több órányi sport tartozik ebbe.

1.: ha nem tudnád a pásztorkutyák önállóan dolgoznak, a juhászkutyák igényelnek erős emberoi irányítást. a pásztorkutyák nem egyenlőek a juhászkutyákkal.

2010. szept. 17. 14:13
 5/36 anonim ***** válasza:

Minden kutyussal kell foglalkozni,valamelyikkel többet van amelyik beéri kevesebbel is.

Ölebek, azokat nem kell tréningezni és imádnak egy kistáskában utazni veled,nagyon jól elvannak.

2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

A csau-csau iszonyatosan egygazdás, a pásztorkutyák pedig hatalmas mozgásigénnyel rendelkeznek. Nézz csak meg egy agility-t, ott minden második kutya collie.


Kinti kutyát szeretnél?

2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

ma 14:15

Nekem ölebem van, de soha eszembe nem jutna egy táskába bepréselni. Anélkül is mindenhová magammal tudom vinni.

2010. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Ja, azt kihagytam hogy ne ölebet!

Aki a colliet írja felvilágosítanám, a collie JUHÁSZKUTYA nem PÁSZTORKUTYA. Akkor leírnám látom sokan nem tudják, pár pásztorkutya: kuvasz, komondor, pireneusi hegyikutya, délorosz pásztorkutya. Mind nagytestű, önálló területőrző, önálló döntéshozó, nem szeret bohóckodni ugri-bugrizni és cirkuszi trükköket tanulni, mivel erősen területőrző a területét elhagyni sem szereti(sétálni sem szeretnek).

JuhászkutyáK. border collie, mudi, collie, corgi, sheltie, beardee collie pl. nagy mozgásigényűek, szeretnek bohócságokat tanulni vagy bármit csak feladat legyen és sokat sétálni, emberközpontúak.

2010. szept. 17. 14:20
 9/36 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsóval. nekem egy yorkim van de őt se préselem bele egy táskába, hanem tudom hogy van 4 lába és sétálni is tud:)ezért ő sétál:D
2010. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Jajj emberek,sokan igy viszik a kutyát azért mondtam(van amelyik fázós),nem kell megsértődni rögtön,nekem rotim van ugyhogy nem préselek én sem,de ne kelljen már rögtön vitázni oké?Tényleg nem lehet véleményt mondani anélkül,hogy valaki be ne szólna???
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!