Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két amstaff kiskutyát, hogyan...

Két amstaff kiskutyát, hogyan szokathatok össze?

Figyelt kérdés
Egy szuka (11 hetes) és egy kan (7 hónapos) kutyát szeretnék össze szokatni.. A szuka nem morog a kanra, viszont a kan meglátja, és megakarja ölni... Mit tehetnék? :S
2013. jan. 13. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Miből gondolod hogy meg akarja ölni, nem lehet hogy félre értetted a jelzését? De ha ez tényleg igy van akkor a kannak súlyos szocializációs hiányosságai vannak. Sürgősen kutyasulit javasolnék, szerintam nagyon nincs rendben ha egy kölyök bármilyen fajtájú is ilyen szinten agresszìv. Más kutyákkal is ezt csinálja?
2013. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ózdi gyepire nemrég került be egy kan rendőri segédlettel azzal, hogy megölte a párját, egy szukát.... Hozzáértők azt mondják, náluk akár a játék is elfajulhat idáig, mert nagyon-nagyon dominánsak lehetnek, nem adják fel, egyik sem enged a 21-ből, így ez lehet a vége.... Azt is írják, hogy éppen ezért két domináns egyedet akkor sem szoktak felügyelet nélkül egyedül hagyni, ha ellenkező neműek. Ebből azt akartam kihozni, hogy egy abszolút hozzá nem értőnek (mert bocs, de az vagy) elsőre talán elég lett volna egy nem domináns természetű szuka is...... Én keresnék az egyiknek egy jó gazdát és megpróbálnék felnőni a másikhoz.....
2013. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás mindenképp.Nekem egy 10 hós Amstaffom van fiú és állandóan piszkálja most már erősen is a másik fiú idős kutyát múltkor felszakad az idős kutya szeme alatt neki menet állandóan provokálja

Mindenképp következetesen neveld Őket mert a végén a fejedre nőnek:((Én is rá hagytam sok mindent most nem győzöm helyre hozni amit elszúrtam

2013. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek vettél még egy kutyát, ha még a másik totál neveletlen?
2013. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék. Nem első ilyen fajtájú kutyáim vannak.

A kan más kutyával elfogadó, minden parancsot teljesít.

A szuka környezetét pedig nehezen bírja, ilyennel még nem találkoztam, azért tettem fel a kérdést.

E két pár előtt, 5 pitbullt tartottam. De elajándékoztam őket nagyszülőknek, hisz mind kedves állat volt.

2013. jan. 14. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazán szeretheted a kutyáidat, ha elajándékozod őket, aztán veszel helyettük másikat.
2013. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
... Szeretem őket, mert mindennap "tartom velük a kapcsolatot" ... A szomszédban vannak. Nyitott vagyok inkább más fajták megismerésére.:)
2013. jan. 14. 18:16
 8/9 pál123 ***** válasza:
Hello tudod mit probalj meg csak a kant lassan enged hozza ozt mikor meg mordul vagy valami üs az orára hogy tudja nem szabad bantani nem lesz semi baja töle, nekem is staffim van ozt mikor magamhoz vettem ugyan ezt csinalta az idösebb de ozt evel a modszerrel meg tanitotam most mar nyugotan felügyelet mellet is hagyhatom öket nem bantsak egymast
2013. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szülj egy gyereket és add a szomszédnak és vegyél magadhoz egy koreai gyereket.Hátha így megérted,hogy az előző hozzászólók mit akartak mondani :)
2013. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!