Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm szaporítja a kutyájá...

Ismerősöm szaporítja a kutyáját. "Amstaff" Megkért, hogy segítsek a kicsiknek jó gazdát találni, de én nem akarok egy szaporítónak segíteni, de a kölyköket mégis sajnálom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy rossz kezekbe kerüljenek.Ismerősöm is rendesen gondoskodik a kutyájáról is és a picikről is.Prémium tápot kapnak,nyugodtak a szülők is,foglalkozva van velük.Viszont nem értem,akkor miért kellettek a kölykök :S De már megvannak,így felelős,jó gazdát keres nekik...Ebben kérte a segítségem.Szerintetek mit tegyek?
2013. jan. 12. 13:15
1 2
 1/15 Tyler913 ***** válasza:
100%
Szaporitott amstaffnak normalis gazdat talalni nem egyyzeru feladat. Esetleg az amstaffrescue segitseget kernem. Ok lekuldhetnenek valaki azert is,hogy jol pofanverje a baratodat.
2013. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak azokat a kölyköket sajnálnám, hanem azokat is, akiket esetleg később engedne a világra. Én megmondanám a helyedben neki, hogy ha mindenképpen kellettek neki ezek a kölykök, akkor keressen nekik egyedül gazdát én nem tudok segíteni. Talán ha szembesül vele, hogy milyen rohadt nehéz normális gazdát keresni nekik, akkor legközelebb kétszer is meggondolja, hogy fedezteti-e a szukát vagy sem.....
2013. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem segítenék neki. Ha ellenzed a szaporítást ezúton tudod az ismerősöd tudtára adni a véleményed. Ha segítesz neki, azzal az ő pártjára állsz. Ha van igénye jó gazdát találni nekik akkor akárkinek úgysem adja oda őket, szóval nincs szükség a segítségedre, nincsenek életveszélyben a kölykök. Ha meg tudta oldani hogy felcsináltassa a kutyáját oldja meg a következményeit is.
2013. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van,de mi van ha a 7ből (mert annyi van) csak 3-4nek talál rendes gazdát,a többit meg odaadja vkinek,mert nem akarja,hogy a nyakán maradjon?

Köztudott,hogy ebből a fajtából a barna "társaink" és hozzájuk hasonló idióta emberek,milyen vadállatot csinálnak...

2013. jan. 12. 15:39
 5/15 Tyler913 ***** válasza:
100%

Pont ezért írtam,hogy szaporítós amstaffnak normális gazdát találni baromi nehéz,mert olcsón vagy ingyen hirdeted,biztosra vehető,hogy kafferok fognak értük jelentkezni. Ezért mondom,hogy a fajtamentéstől kérj segítséget,mert ők megnézik,kinek adják oda a kölyköket.

Ennyit megtennék a helyedben,többet nem. A barátod mocskát nem Neked kell eltakarítani. Szenvedjen ő 7 kölyökkel,majd megtanulja,hogy nem jó ötlet a szaporítás.

2013. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Világosítsd fel hogy ezt azonnal hagyja abba, győzd meg avval érvelve:

Hova kerülhetnek és mivé válhatnak a kölykök?

Ez egy nehéz fajta, csak annak való aki ért a kutyákhoz, ellenkező esetben ha történik mondjuk egy gyerekre támadás, avval hogy számolna el a lelki ismerete?


Sok a felelőtlen hozzá nemértő mint tudjuk és az emberek döntő hányadának nemhogy egy labradort, még plüsskutyát sem adnék.

Mond meg neki hogy most utoljára még segítesz neki, de hagyja ezt abba, illetve ha ez sem használ akkor fenyegesd meg feljelentéssel ha minden kötél szakad.

2013. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,20ezerért akarja adni a piciket,15 az alsó határ ameddig enged az árból :S Megpróbálom meggyőzni,hogy butaságot csinál,de ha önként nem mondd le a picikről,akkor veszett az ügy? Eladhatja jogilag akárkinek? A feljelentésnek lenne alapja?
2013. jan. 12. 17:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bárkinek eladhatja sajnos és nem tudhatja, hogy ki lesz normális és ki nem, de normális tenyésztő elmegy megnézni a körülményeket, ahova a kutya fog kerülni, sőt hozzánk a (volt)dogokhoz még utána is eljött 2szer akitől vettük.

Az valóban igaz, hogy őket harci ebeknek is használják, mert nagyon erős kutyák és kitartóak. Ez a fajta egy nagy értékű kutya, azaz nagyon tud szeretni, kedves lenni és rendkívül okos:)

2013. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A fajta értékével tisztában vagyok,nekem mentett staffom van :) Csak sajnos a győzködésen túl mást nem tudok tenni :(
2013. jan. 12. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor élőpéldával szolgálhatsz a kilátásaikkal kapcsolatban.
2013. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!