Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagból készítsek...

Milyen anyagból készítsek felvezetőpórázt? (lent több, fontos)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék felvezetőpórázt készíteni de nemtudom milyen anyagból csináljam. Gyöngyök meg minden lenne hozzá de egyszerűen nem tudom kitalálni milyen anyagból legyen maga a póráz. Valami vékony és tartós kéne.

2013. jan. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én méteráruboltban vettem hozzá anyagot,igaz,nekem-magyar fajtához-nemzetiszín kellett,szerencsére találtam is.Tartósnak tartós,persze nem olyan erős mint egy láncpóráz,de felvezetésre tökéletes.Varrtunk rá kis karabinert,a másik végét meg fogódzkodónak összevartuk,s szép lett:) Ilyen lett: [link]
2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bármelyik barkácsáruházban , obi , baumax stb.. kapsz zsinórt olyat amivel a felvezető pórázokat készítik :-) méterre tudsz kérni!

vagy bőrdíszművesnél bőrt ha arra van szükséged, szintén lehet venni méterbe, többféle méretben!

2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!