Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már erről? Sárga...

Hallottatok már erről? Sárga jelölés a kutya felszerelésén?

Figyelt kérdés

[link]

Hasznos lehet ha tudsz róla.



2012. dec. 18. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, elég jártas vagyok a témában, de köszönjük a hasznos linket, mindenki javára válhat és jobb gazdivá és kutyásokká válhatunk:)
2012. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiánypótló ötlet, ismerem egy ideje :) Csak el kéne terjeszteni :)
2012. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki ide ,hátha szárnyra kap civil körökben is :)
2012. dec. 18. 23:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nekem az egész kutyám sárga és még a póráza is az:D De amúgy köszi a linket!
2012. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:D ez jó ;) És eddig nem is értetted miért kerülnek ? :)
2012. dec. 18. 23:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, köszi. Mondjuk még nem is láttam ilyet. Mindenképp kösz:)
2012. dec. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kérlek osszátok is meg ,ez végre hasznos ötlet és jó lenne ha terjedne.Köszönöm !
2012. dec. 19. 08:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk hasznosabb lenne, hogy ha az emberek megpróbálnának változtatni a helyzeten, a kutya félelmén vagy agresszióján, mint hogy elkerüljék, de persze ez csak hiú ábránd. A probléma elkerülésére jó eszköz végül is ez.


Bár én is használtam már sárga szalagot, mikor kennel köhögése volt a kutyámnak, de látszólag senki sem értette meg. :)

2012. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha Én egy problémás kutyával dolgozom és ott tartunk hogy kiviszem utcára ,a legkevésbé sem az hiányzik hogy kapásból ráengedjenek játszani mindenféle kutyát.

Lesz olyan is ,de fontos a fokozatosság és ha Én dönthetem el mikor van az hogy a pont.

De van idős és beteg kutya is ,akit a saját kis privát szféráját védi mert gyenge,soha nem lesz már más,miért ne élhetné le a saját életét,miért ne sétálhatna úgy hogy méteren belül nem zaklatják más kutyák? Őt már nem kell képezni,csak békén hagyni.

Szerintem ez jó dolog.Inkább el kéne fogadni hogy vannak olyan élethelyzetek ahol tényleg jobb tiszteletben tartani a kutya jelzéseit mert annak oka van.

2012. dec. 19. 11:51
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként kennelköhögés ,tüzelés ép ilyen.Ez nem egy rokkant parkoló kártya,nem kell igazolnod,ha úgy érzed a Te döntésed élni ezzel a jelzéssel.

Én pl. fogom használni full szocializált kutyánál is ha dolgozik, ahogy az emberek látják a ne simogass jelet a hámján.

Idő kell míg eljut az emberekhez,kivárjuk.

2012. dec. 19. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!