Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden körülmény adott,...

Minden körülmény adott, mégsem szabadna kutyát tartanom saját magam miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig is imádtam a kutyákat, az elmúlt pár évben pedig rengeteget olvastam róluk, néztem videókat, ezzel foglalkozó műsorokat, stb. A falkavezérség kapcsán azonban elgondolkodtam, hogyha kiegyensúlyozatlan személyiség vagyok, ezalatt azt értem, hogy néha magabiztos, határozott, máskor azonban bizonytalan, "gyenge", akkor hogyan tudnék egy kutyát irányítani. Ugyanez a kettősség igaz az energiaszintemre is, van, hogy nyugodt vagyok, de van, hogy túlpörgök. Ezeket meg lehet tanulni egy kutya mellett irányítani? Vagy így nem sok esély van rá, hogy majd én legyek a kutyám falkavezére 100%-ban? Remélem érthető, hogy mire szeretnék kilyukadni. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 14. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudom... nem kapcsolódik a témához, de ez a kutya tündéri! :)
2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak köszönöm, nagyon aranyos és bájos kutya. :) De ennyire nem aktuális dolog, mondjuk ennek ellenére minden nap nézem az állatok.info oldalt. :)
2013. jan. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!